Mukayese.com: Yeni Fiyat Karşılaştırma Girişimi

Olaylar
Tüketicilere özel olarak oluşturulan yepyeni bir fiyat karşılaştırma hizmeti mukayese ile sunuluyor. Tek bir karşılaştırma sınırlaması olmadan ihtiyaç duyulan tüm kategorilerde karşılaştırma yapacak, ...
EMOJİLE

Tüketicilere özel olarak oluşturulan yepyeni bir fiyat karşılaştırma hizmeti mukayese ile sunuluyor. Tek bir karşılaştırma sınırlaması olmadan ihtiyaç duyulan tüm kategorilerde karşılaştırma yapacak, aynı ürün nerede daha avantajlı görülecek. Tüm firmaların ürünlerini daha uygun maliyete çekeceği, kimsenin gözünden kaçmayacak en uygun fiyatlar sunulacak. 50 üzerinde kategorilerin yanı sıra detaylı bilgi alarak seçimi ona göre yapacaksınız. Mukayese sisteminde yer alan tüm kategoriler en güncel fiyatlarla karşınıza gelecek. Tek tuşla ve tek site içerisinden dilediğiniz en uygun ürünü bulacaksınız.

Mukayese Avantajları

Mukayese sisteminde yer alan en büyük avantaj siz tüketicilerin en uygun ve en cazip tekliflere kavuşmasını sağlamaktır. Aynı ürünü daha uygun fiyata almak her tüketicinin hakkıdır. Bunu yapabilmek ciddi bir zamana ve matematiğe ihtiyaç vardır. Mukayese sitesinin avantajlarından bahsetmek için önceden yapılan geleneksel karşılaştırma sistemini bilmek yeterlidir.

Mukayese ve Karşılaştırma Siteleri Arasındaki Fark Nedir?

Mukayese sitesinin diğer sitelerden birçok farkı vardır. En önemli farkı ise tek bir ürün karşılaştıran 50 üzeri siteye karşı tek olmasıdır. Mukayese tüketicilere tek başına birbirinden farklı hizmetler sunuyor. Sigorta tekliflerinden enerji ürünlerine, GSM operatörlerinden banka kredilerine kadar birçok kategoride en uygun teklife ulaşabileceksiniz. Sizlerin tercih ettiği ve seçtiğiniz ürünleri karşınıza getirecek, mukayese yapmanızı sağlayacak.

Mukayesenin farkı;

  • Tek site üzerinden tüm kategorileri karşılaştırırsınız
  • Zamandan tasarruf edersiniz
  • Aynı siteden sigorta, banka kartı, banka kredileri gibi bankacılık ürünlerinden yararlanırsınız
  • Tek bir kategoriye bağımlı kalmazsınız
  • Saatlerce ayrı siteleri ziyaret etmenize gerek yoktur

Görüldüğü üzere en büyük farkı günümüzün en önemli ihtiyacı olan zaman kavramından tasarruftur. Vaktinizi boşa harcamayacak, yanlış sitelerde zaman kaybetmeyeceksiniz. Her bankanın sitesine, sigorta firma sitelerine, GSM operatörlerine giriş yapmadan mukayese sitesi içerisinden tüm işlemlerinizi halledeceksiniz.

Mukayese Banka Kredilerinde Detaylı Bilgi

Bankaların ihtiyaç kredisi için karşılaştırma yapılması için tüm devlet ve özel bankaların detaylı bilgisine ulaşılması gerekir. Faiz oranlarının dışında sundukları kartlar ya da ayrıcalıklar karşılaştırma alanında yer almalıdır. Sadece bankaları karşılaştırmak istemiyorsanız o halde doğru adrestesiniz. Mukayese yaparak aradaki büyük farkları anlayabilecek, kredi kartı seçiminizi daha bilinçli yapabileceksiniz.

Mukayese GSM Operatör Paketleri

GSM Operatörleri tarafından sunulan faturalı ve faturasız hatlara özel tekliflere ulaşmak içim GSM şubelerine ya da internet sitelerine giriş yapmanıza gerek yok. Öncelikle GSM operatörleri hakkında birçok sitede yazan bilginin güncel olmaması ve tarihlerinin geçmiş olması doğru bilgiye ulaşmanızı engelliyor. Hal böyle olunca hangi GSM operatöründe daha avantajlı paket alacağınız konusunda tereddüt yaşarsınız. Mukayese ile tüm operatörler tarafından internet, mesaj, faturalı hat sabit fiyatları hakkında bilgi alınabilecek. Avantajlı paketlerden yararlanarak en verimli seçimi yapabileceksiniz.

Neden Mukayese?

Mukayese yani karşılaştırma geçmişten günümüze tüketiciler tarafından yapılan bir nevi fiyat istihbaratıdır. Teknoloji öncesi geleneksel araştırma yöntemi, telefon ya da şubeye giderek yapılmaktadır. Bu ise tek bir şubede bütün gününüzü kaybetmenize, yol masrafınıza ve zamanınıza neden olur. Günümüzde ise karşılaştırma siteleri ile özellikle bankacılı ürünleri arasında karşılaştırma yapılmaktadır. Karşılaştırmanın sınırlı alanlarda olması tüm beklentileri karşılamıyor. Örneğin; tatil, otel fiyatları, bankacılık gibi sadece tek bir kategoride yapılan karşılaştırmalar çok fazla güncel bilgiler içermediği gibi diğer karşılaştırma işlemleri için ayrı sitelere giriş yapılması gerekiyor. Mukayeseyi tercih etmenizdeki en büyük neden ise sizlere birçok alanda karşılaştırma imkânı sunmasıdır.

Mukayese İle Güncel Bilgi

Tüm kategorilerde en güncel bilgiye ulaşabileceğiniz, kaliteli alt yapıya sahip olan mukayese ile son fiyatlara ulaşabilecek, en güncel faiz oranlarını takip edebileceksiniz. Bankaların faiz oranları enflasyona ve diğer etkenlere bağlı olarak değişebiliyor. Böyle durumlarda ise otomatik olarak faiz oranları güncel fiyatlara sahip oluyor. Kısa sürede en güncel ve doğru bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Yapmanız gereken kategori seçerek istediğiniz ürün hakkında kriterleri yazarak kısa sürede mukayese yapmanızdır. Şeffaf ve güncel bilgi için mukayese oldukça işinize yarayacaktır. Mukayesede yer alan birçok bilgi güncel ve resmi siteden alınan bilgilerdir. Tüketicilerin tüm kategorilerde aynı tekliflere farklı fiyatları görmeleri sonucunda tüm kategoride iş yapan kurum ve firmalar fiyatlarında daha avantajlı teklifler sunmaya başlayacaktır.

Ziyaret etmek için: https://mukayese.com