İşte Fethullah Gülen’in hastane görüntüleri

Olaylar
Kalbindeki ritim bozukluğu sebebiyle 12 saat hastanede müşahede altında kalan Fethullah Gülen Hocaefendi’nin kontrol amacıyla hastahaneye gidiş ve dönüşü esnasında çekilen görüntüleri yayınlandı...
EMOJİLE

Kalbindeki ritim bozukluğu sebebiyle 12 saat hastanede müşahede altında kalan Fethullah Gülen Hocaefendi’nin kontrol amacıyla hastahaneye gidiş ve dönüşü esnasında çekilen görüntüleri yayınlandı.

Fethullah Gülen’in hastane görüntüleri için tıklayınız!

Herkul.org’da paylaşılan görüntülerde Hocaefendi, arabadan inerek odasına yürüyerek gittiği görülüyor. Sitede yapılan kısa açıklamada Hocaefendi’nin sağlık durumunun iyi olduğu belirtilerek şu bilgiler yer verildi: “Kendisini yakinen takip eden doktorların talep ve tavsiyeleri üzerine, muhterem Hocamız, kontrolünün yapılması ve tedavisinin ikinci safhasının uygulanması amacıyla bugün bir kere daha hastahaneye gidip geldi. Allah’a şükürler olsun, Hocaefendi’nin ritim bozukluğu tedavisi başarıyla tamamlandı ve kalb ritmi normale döndü.”

Devletin zirvesi ‘geçmiş olsun’ telefonu açmıştı

Hocaefendi’nin 12 saat müşahade altında tutulduğu haberinin duyulmasının ardından Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Hocaefendi’yi telefonla arayıp geçmiş olsun dileklerinde bulunmuştu.

Haber 7