İbo 2. Ameliyat İçin Almanya Yolcusu

Olaylar
Özlem Ülkü’nün haberi Uğradığı silahlı saldırı sonucu sol tarafında kısmi felç oluşan İbrahim Tatlıses’in sağlık durumu her geçen daha da iyiye gidiyor. Almanya’nın ardından tedavisi...
EMOJİLE

Özlem Ülkü’nün haberi

Uğradığı silahlı saldırı sonucu sol tarafında kısmi felç oluşan İbrahim Tatlıses’in sağlık durumu her geçen daha da iyiye gidiyor. Almanya’nın ardından tedavisi Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde devam eden ünlü türkücünün ikinci ameliyat tarihi de belli oldu. Ağustos ayının sonunda ameliyat için Almanya’ya giden Tatlıses’in karın boşluğunda tutulan kafatası kemikleri 3 saat süren operasyonla kafasına yerleştirilecek. Bu ameliyatın ardından 3 hafta da Almanya’da dinlenecek. Ünlü türkücü 14 Mart’ta uğradığı silahlı saldırının hemen ardından ameliyata alınmış, 4.5 saat süren operasyon sırasında parçalanan kafatası kemikleri beyindeki ödemin geçmesi için karın boşluğuna yerleştirilmişti.

Irak seyahati ertelendi

Ünlü türkcünün Iraklı ortağı Doktor Rojdi Said önceki gün TRT Haber’de ‘Uçuyorum’ programına katıldı ve Tatlıses cephesinden haberler verdi. Tatlıses’i ziyaret ettiğini söyleyen Said “Çok iyiydi. Eli iyi, başı iyi, bacağı iyi. Bana ‘doktor seninle oraya geleceğim, daha çok işimiz var’ dedi. Durumu çok iyi” dedi. Tatlıses için ‘Kardeşim’ ifadesini kullanan Rojdi Said iki hafta sonra Tatlıses’in yanına geleceğini de belirtti. Ancak ünlü türkcünün ameliyat olmak için Almanya’ya gideceğinden bu ziyareti ertelediği öğrenildi.

Vatan