GATA’da Erdoğan ve Özel’e Küfür Skandalı

Olaylar
Cerrah Tabip Albay Onur Genç’in, Sedat Gürkök ile internete düşen ses kaydında, Erdoğan ile Org. Necdet Özel’e ağıza alınmayacak hakaretler savurduğu ortaya çıktı. İntihal olayları, insanl...
EMOJİLE

Cerrah Tabip Albay Onur Genç’in, Sedat Gürkök ile internete düşen ses kaydında, Erdoğan ile Org. Necdet Özel’e ağıza alınmayacak hakaretler savurduğu ortaya çıktı.

İntihal olayları, insanlık dışı yöntemlerle yapılan ameliyatlar, darbeci paşalara GATAkullilerle tahliyeler ve son olarak nalbur malzemeleri ile yapılan ameliyatlarla gündeme gelen GATA’da; şimdi de küfür rezaleti yaşanıyor!

Akit’ten Talha Çolak’ın haberine göre, "GATA’nın nalburları" haberine konu olan Cerrah Tabip Albay Onur Genç’in, Sedat Gürkök ile internete düşen ses kaydında, Başbakan Erdoğan ile Genelkurmay Başkanı Org. Necdet Özel’e ağıza alınmayacak küfür ve hakaretler savurduğu ortaya çıktı.
 
Gülhane Askeri Tıp Akademilerinde birbiri ardına yaşanan rezaletlere bir yenisi daha eklendi. Basına yansıyan intihal olayları, sıradan vatandaşın insanlık dışı yöntemlerle ameliyat edilmesi, Mehmetçik üzerinde korkunç deneyler yapılması ve 1 kuruşluk nalbur malzemeleri ile ameliyatlar yapıldığının ortaya çıkmasından sonra; GATA şimdi de genel komutana ve Başbakan’a küfür rezaleti ile çalkalanıyor.
 
Ankara GATA’da görevli Tbp. Albay Onur Genç ile Tbp. Albay Sedat Gürkök’ün Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Genelkurmay Başkanı Org. Necdet Özel’e çok ağır hakaretlerde bulundukları ortaya çıktı. İnternet sitelerine düşen ve bu iki isme ait olduğu ileri sürülen ses kaydında Başbakan Erdoğan’a "İ… dediğim gibi geçinmeye gönlü yok. Cumhuriyet’le, Atatürk’le kavgalı adam" şeklinde hakaret ediliyor. Genelkurmay Başkanı Org. Necdet Özel’e de "Anasını s… ne yapıyorsun, dalga mı geçiyorsun sen benimle, alay mı ediyorsun ya" şeklinde çok ağır küfürler ediliyor.
 
GENÇ: CUMHURİYET İLE GEÇİNMEYE GÖNÜLLERİ YOK
 
Kayıtta, Van’daki depremden dolayı iptal edilen 29 Ekim törenleri ile ilgili olarak, "29 Ekim törenleri niye iptal edildi? Bizim Eryaman’daki İlkokulda tören yapıldı ama Sincan’daki İlkokulda yapılmadı. Bu ne?" diyerek hükümeti eleştiren Tbp. Alp. Sedat Gürkök’e cevap veren Tbp. Alb. Onur Genç, "Cumhuriyet’le geçinmeye gönülleri yok heriflerin. Her fırsatı değerlendiriyorlar" diyor.
 
"KURBAN BAYRAMI’NI NİYE İPTAL ETMİYORSUN?"
 
29 Ekim törenleri konusuna yönelik Gürkök, "Bahane bulursun her zaman, peki Kurban Bayramı’nı neden iptal etmiyorsun?" diyor. Genç de, Başbakan’ı kastederek şöyle cevap veriyor: "İ..e dediğim gibi geçinmeye gönlü yok. Cumhuriyetle Atatürk’le kavgalı adam."
 
"SEN BENİMLE ALAY MI EDİYORSUN"
 
Ses kaydında, Genelkurmay Başkanı’nın 24 askerin şehid olduğu saldırılar sırasında sınırötesi harekat ile ilgili sözleri de ağır şekilde eleştiriliyor. Konuşmalarda şu sözler dikkat çekiyor:
 "Beş kilometre ileride kamp var, oraya kadar getiriyorsun, oralarda dolandırıyorsun. Bütün gazetelerde 24 şehidin kanı için Türkiye sınır operasyon yaptı. Genelkurmay Başkanı çıkıyor yanlış anlaşıldık diyor. Anasını s… ne yapıyorsun, dalga mı geçiyorsun? Sen benimle alay mı ediyorsun yaa?"
 
"HALKIN GÖZÜNDEN İNDİLER"
 
Genelkurmay Başkanı’na yönelik ayrıca, "Üç dört tane kampın yakınlarına kadar gitti geldi diyorlar, dışarıya öyle söylüyorlar. Böyle yapa yapa halkın gözünden iyice indiler. Neticede geleceğin yere gelmişin. Zaten emekli olunca yüzde 50 içeridesin, yüzde 50 emeklisin" şeklinde ifadeler kullanılıyor.
 
Yeni Akit