Bayrampaşa Belediyesi engellileri sevindirdi

Olaylar
Gizem Gül’ün haberi Bayrampaşa Belediyesi düzenlendiği akülü tekerlekli sandalye dağıtım töreniyle 45 engelliye akülü tekerlekli sandalye dağıttı. Bayrampaşa Belediyesi Fizik Tedavi ve Rehabilit...
EMOJİLE

Gizem Gül’ün haberi

Bayrampaşa Belediyesi düzenlendiği akülü tekerlekli sandalye dağıtım töreniyle 45 engelliye akülü tekerlekli sandalye dağıttı. Bayrampaşa Belediyesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’ne başvuranlar arasından 45 kişiye akülü arabanın dağıtıldığı törene Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Bayrampaşa Kaymakamı Hasan Gözen, Ak Parti İlçe Başkanı Cemil Yıldız ve birçok mahalle muhtarı katıldı.

Bayrampaşa Belediyesi Atatürk Parkı’nda gerçekleştirilen törende konuşan Bayrampaşa Belediyesi Başkanı Atila Aydıner, bu hizmetin akülü araba kullanacak olan insanların bir yerden bir yere kolayca gidebilmelerini sağlayacak olması ve onları biraz olsun rahatlatması açısından önemli olduğunu belirtti. Bayrampaşa Belediyesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde engellilere yönelik önemli hizmetler yapıldığını belirten Aydıner organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür etti. Ayrıca Aydıner “Sizler bizlere görev verdiniz, siz olmasaydınız biz bu hayırlı hizmeti nasıl yapacaktık? Sizler bize destek verdikçe, biz de bu hayırlı hizmetleri ayağınıza getirmeye devam edeceğiz ” şeklinde konuştu.

Törende konuşan Bayrampaşa Kaymakamı Hasan Özen, Bayrampaşa Belediyesi’nin yaptığı faaliyetlerden gurur duyduğunu belirterek, yapılan hizmetlerden dolayı Bayrampaşa Belediyesi Atila Aydıner’e teşekkür etti.

Akülü sandalyesine kavuşan engellilerden biri olan 23 yaşındaki Fatma Dilara Öztürk, çok mutlu olduğunu belirterek artık istediği her yere gidebileceğini söyledi. Öztürk, “Beni unutmadıkları ve bize bu imkanı sağladıkları için Allah Başbakanımız’dan razı olsun” şeklinde konuştu. 41 yaşındaki 4 çocuk sahibi Sevgi Kollar ise akülü sandalyeye kavuşmuş olmanın kendilerini çok büyük bir zorluktan kurtardığını belirterek mutluluğunu dile getirdi. Ayrıca Kollar, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ve Başkan Atila Aydıner’e teşekkürlerini iletti.

On5yirmi5