Bayramın ilk iki günü İSPARK ücretsiz!

Olaylar
Bayramın ilk iki günü ücretsiz İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nce  (İBB) verilen karar doğrultusunda İstanbul ili genelindeki 500 noktadaki yol üstü otoparkları 19 Ağustos ile 20 Ağust...
EMOJİLE

Bayramın ilk iki günü ücretsiz İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nce  (İBB) verilen karar doğrultusunda İstanbul ili genelindeki 500 noktadaki yol üstü otoparkları 19 Ağustos ile 20 Ağustos günleri ücretsiz olacak. Kapalı ile açık otoparkları ise ücretli olacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin aldığı karar doğrultusunda, İSPARK’ın kent genelinde yaklaşık 500 noktadaki yol üstü otoparkları, 19 Ağustos ( Pazar) ve 20 Ağustos’ta ( Pazartesi) ücretsiz, kapalı ve açık otoparkları ise ücretli olacak. Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada; ücretsiz otopark uygulaması yapılan özel günlerde, bazı noktalarda yetkisiz ve kurumla bağlantısı olmayan kişilerin istismar ederek para talebinde bulunduğu, vatandaşların bunlara itibar etmeyerek yol üstü otoparklarda bayramın ilk iki günü ücret ödemeyecekleri belirtildi. Açıklamada, bayram boyunca İstanbulluların her türlü şikâyetlerinde İSPARK’a 0212 274 20 20 numaralı hattan ulaşılabileceği ifade edildi.  

Sabah