Baykam-Elönü tartışması şok etti

Olaylar
Habertürk ekranlarında yayınlanan Türkiye’nin Nabzı’nda geceye Bedri Baykam ve Esra Elönü polemiği damga vurdu. Sanat-siyaset ilişkisi konulu tartışmada Esra Elönü’nün sözleri Bedri ...
EMOJİLE

Habertürk ekranlarında yayınlanan Türkiye’nin Nabzı’nda geceye Bedri Baykam ve Esra Elönü polemiği damga vurdu. Sanat-siyaset ilişkisi konulu tartışmada Esra Elönü’nün sözleri Bedri Baykam’ı çok kızdırdı.

Esra Elönü ‘nün Müjdat Gezen ve Levent Kırca ‘nın insanları aşağıladığını ifade edince, Bedri Baykam ‘la sert bir tartışmaya girdi. Baykam, Elönün insanları hedef gösterdiğini söylerken canlı yayında müthiş bir kavganın bir fitilini de ateşledi. Moderatör Didem Arslan Yılmaz ‘ı da eleştiren Baykam “Siz müdahale etmeniz lazım. Böyle bir şey olamaz.” dedi.

ŞERİAT SİZDEN DAHA TEMİZDİR

Esra Elönü, Baykam ‘a “Şeriat sizin gibilerin aklından daha temizdir” derken Baykam, seviyenin düştüğünü ve moderatör Didem Aslan Yılmaz ‘ında buna alet olduğunu belirtti. Sinirlenen Didem Arslan Yılmaz tartışmaya reklam arası vererek Son verdi.

BANA ÇAMUR ATIP KAÇAMAZSIN

Yazar Ahmet Turgut ‘la da tartışan Baykam “Ben bildiricem size… Bana çamur atıp kaçamazsınız.” dedi

YENİ BİR KAVGA DAHA

Baykam ve Bayram arasındaki kavgayı yatıştıramayan moderatör iyice çileden çıkınca programı Sonlandıracağını söyledi. Programa Son vermeden Elönü ‘ye de söz veren Didem Arslan Yılmaz yeni b ir kavganın fitilini de ateşlemiş oldu.

FIRÇANIZI EVİNİZDE KULLANIN

Elönü, Baykam ‘a hitaben “Fırçasını resim yaparken kullansın. Siz fırçayı burada kullanmayın, gidin evinizde kullanın.” deyince Bedri Baykam çılgına döndü. Esra Elönü, kendi fikirlerini de açıkça söyleyebileceklerini ifade ederek Bedri Baykam ‘a dönerek elleriyle ilginç bir işaret yaptı ve “Aydın gibi… Aydın gibi…Sizinle muhatap bile olmak istemiyorum” ifadelerini kullandı. Tartışma bir türlü bitmek bilmeyince moderatör Didem Arslan Yılmaz programa Son vermek zorunda kaldı.

Time Türk