Aziz Yıldırım Tekrar Emniyet’te

Olaylar
Öte yandan emniyette ifade verme işlemlerinin başladığı ve aralarında futbolcu Emenike’nin de bulunduğu 5 kişinin işlemlerinin tamamlandığı öğrenildi. Futbol dünyasını sarsan operasyon kapsamınd...
EMOJİLE

Öte yandan emniyette ifade verme işlemlerinin başladığı ve aralarında futbolcu Emenike’nin de bulunduğu 5 kişinin işlemlerinin tamamlandığı öğrenildi.

Futbol dünyasını sarsan operasyon kapsamında gözaltına alınan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, sağlık kontrolü için hastaneye sevk edildi.

Sabah saatlerinde polis otosuyla Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürülen Yıldırım, sağlık kontrolünün ardından tekrar emniyete götürüldü.

Emniyette İfade Verme İşlemleri…
Öte yandan emniyette ifade verme işlemleri de başladı.

Fenerbahçe’nin yeni futbolcusu Emmanuel Emenike’nin de aralarında bulunduğu 5 kişinin emniyetteki işlemlerinin tamamlandığı öğrenildi.

Futbolda 2010-2011 sezonunun mercek altına alındığı ve 6 aylık teknik takip sonunda yapılan operasyonda aralarında menejer, teknik direktörler ve kulüp yöneticileri ile futbolcuların bulunduğu spor dünyasının çok sayıda ünlü ismi gözaltına alınmıştı.

Trt.net.tr