Arkom Kombi Servisi ile Kışın Tasarruf Edin!

Olaylar
2013 yılında İzmit Kocaeli’nde hizmet vermeye başlayan Arkom Teknik, uzman ekiplerden destek alarak bilgili ve kaliteli bir ekip tarafından faaliyetini sürdürmektedir. Isıtma ve soğutma sistemle...
EMOJİLE

2013 yılında İzmit Kocaeli’nde hizmet vermeye başlayan Arkom Teknik, uzman ekiplerden destek alarak bilgili ve kaliteli bir ekip tarafından faaliyetini sürdürmektedir. Isıtma ve soğutma sistemleri alanında satış, bakım, onarım ve danışmanlık hizmetleri yanında servis hizmeti de vermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermesi sayesinde ilk günden bugüne kendisini daha da geliştirerek gelmiştir.

Sahip olduğu “en güvenilir ve ulaşılabilir” vizyonunu uzmanlardan ve tecrübeli kadrodan destek alarak hayata geçirmektedir. Sağladığı 7/24 teknik destek hizmeti ile hiçbir sorunuz yanıtsız kalmayacaktır.

Arkom Teknik’in  sağladığı kombi servisi, klima servisi ve vrf klima servisi sayesinde yaz kış tasarruf edebilirsiniz.

Düzenli Bakım Yaptırmanın Önemi 

Yaşadığımız alandaki havanın sağlıklı olması bizim sağlığımızı da etkileyen en önemli faktörlerden birisidir. Aldığımız nefes kadar o aldığımız nefesin temiz olması büyük önem teşkil etmektedir. İçerideki havaya etki eden klimaların bakımı bu noktada etkili bir duruma sahiptir. Klima servisi ve vrf klima servisi sayesinde;

  • Enerji tasarrufu sağlanır.
  • Bakterilerden arınmış daha temiz bir hava oluşur.
  • Klimanın kullanım ömrü uzar.
  • Bakımlar sayesinde klima yersiz arızalanmalar yaşamaz.

Kombi bakımı da en az klima bakımı kadar büyük öneme sahiptir. Kombi servisi ile;

  • Kış aylarında herhangi bir arıza ile karşılanma riskiniz azalır.
  • Kombinin kullanım ömrü uzar.
  • Sıcak su kullanımında daha az enerji harcanmasını sağlar.
  • Peteklere iletilen suyun daha hızlı ve daha sıcak ulaşmasını sağlar.

Arkom Teknik Kombi Servisi 

Arkom Kombi, sahip olduğu uzman ekibi sahibisinde Kocaeli’nin her köşesinde kombi servisi hizmetini sunmaktadır. Telefon ile arayarak veya internet sitesinden “servis çağır” butonunu tıklayarak kombi servisi hizmetinden faydalanabilirsiniz. İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunlarına uygun olarak birbirinden eğitimli teknisyenler ile en iyi hizmete sahip olabilirsiniz.

Kombilerden verimli faylanmak çok önemlidir. Özellikle kış aylarında hayatımızın büyük oranda kurtarıcı durumundalar. Bu sebepten kombi bakımı da büyük öneme sahiptir. Kombileri daha verimli kullanabilmek ve tasarruf edebilmek adına düzenli bakım yaptırılmalıdır. Yılda bir kere sonbahar aylarında yaptıracağınız bakım ile hem tasarruf edebilir hem de kombinizi daha verimli kullanabilirsiniz. Bunun yanında gaz kaçağı gibi sağlık açısından büyük sorun teşkil eden bir durumun da önüne geçebilirsiniz.

Arkom kombi servis hizmetinden faydalanmak için illaki kombinizin arızalanmasını beklemeyin. Kombi servisi hizmeti kapsamında; kombi bakımı, kombi montajı, kombi tamiri, petek temizliği ve tesisat tadilatı gibi kombinize dair tüm teknik konularda destek alabilirsiniz. Kombi hizmetlerinin yanında klima servisi ve vrf klima servisi imkanlarından da faydalanabilirsiniz.

Arkom Klima Servisi

Türkiye’nin önde gelen markalarının klima servisi ve vrf klima servisi hizmetleri için Arkom sizlerin yanınızda. Klima servisi hizmeti kapsamında olan klima montajı, bakımı, tamiri gibi birçok farklı konuda yardım talep edebilirsiniz.

Klimaların insan sağlığı açısından büyük önem teşkil etmesi sebebi ile bakımları ve teknik arızaları kısa zamanda sağlanmalıdır. Sağlık faktörünü göz önünde bulundurarak servis ve bakım işlemini de işinde profesyonel kişilere bırakmak önemlidir. Bu noktada Arkom kombi servisi hizmetinde olduğu gibi klima servisinde de  müşterilerine alanında uzman teknisyenleri yönlendirmektedir.

Arkom Vrf Klima Servisi

Arkom klima servisi ve kombi servisi yanında vrf klima servisi hizmetini de sizlere sağlamaktadır.

Değişken soğutucu akışkan debisi anlamına gelen vrf klima , ısıtma, soğutma ve havalandırma işlemlerini aynı anda yapan bir klimadır. Bu klimanın en önemli özelliği enerji verimliliğinin artmasını sağlaması ve işlem maliyetinin de azalmasıdır. Bir evden ziyade daha geniş ve büyük alanlarda tercih edilmektedir. Kullanım alanları genellikle alışveriş merkezleri, plazalar, oteller, lüks plazalar gibi alan olarak geniş yer kaplayan işletmeler veya yaşam alanlarıdır.

Vrf klimanın kullanım alanının genişliği kadar gerçekleştirdiği işlem de oldukça büyük ve önemlidir. Bu açıdan biriken bakteri vb. gibi kirli havanın temizlenmesi ve klimanın işlevini daha sağlıklı yerine getirilmesi için düzenli bakım yaptırılması gerekmektedir. Düzenli bakımı sayesinde oluşabilecek herhangi bir teknik sorunun da önüne geçilebilir. Bu durum sayesinde hem sağlık hem de maddi açıdan büyük bir risk önlenmiş olur. İş kalitesi ve memnuniyet garantisinin verildiği Arkom servisi ile vrf klima servisi işleminizi güvenle yaptırabilirsiniz.

Arkom Kombi Çözüm Ortakları 

Arkom Kombi hizmet sundukları geniş ürün yelpazesi ve destek aldıkları çözüm ortakları ile mevcut iş kalitelerini gün geçtikçe arttırmaktadır. Türkiye’nin önde gelen markalarından destek alarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

Özellikle kombi servisiklima servisi ve vrf klima servisi ile sahip oldukları iş güçlerini en iyi şekilde ve yetenekli teknisyenler ile sağlamaktadır.