Neyi Paylaşamıyorlar?

Medya
Hülya Avşar ile Ahmet Hakan arasındaki gerilim tırmanıyor. İkili birbirlerine köşe yazılarıyla cevap veriyor. Ahmet Hakan’ın ‘Yandaşlar için 10 Ergenekon vecizesi’ başlıklı yazısında...
EMOJİLE

Hülya Avşar ile Ahmet Hakan arasındaki gerilim tırmanıyor. İkili birbirlerine köşe yazılarıyla cevap veriyor. Ahmet Hakan’ın ‘Yandaşlar için 10 Ergenekon vecizesi’ başlıklı yazısında kaleme aldığı ‘Hülya Avşar’ı antipatik yapan detay: İfade-i meram ve birikim sıkıntısı çektiği halde makale yazma konusunda gösterdiği azim ve kararlılık’ cümlesi ünlü sanatçıyı kızdırdı.
 
Hülya Avşar, ‘Guardianturk’ adlı internet sitesinde yazdığı yazıda, ‘Şu mutsuz gazeteci Ahmet Hakan’a anlam veremiyorum. Bana yazılarımda ifade zorluğu çektiğimi, bunun da beni antipatik yaptığını yazmış. Ben halktan biri olduğum için o yazıyı yazdım, edebiyat yapmadığımı vurguladım. Ama sen bunu görecek kadar mutlu değilsin. Mutsuz, sakal bırakarak din kesimine, akşamları da şarabını yudumlayan entel kesime yaranmaya çalışan, höt desek kaçacak delik arayacak, bu ülkenin problemleriyle hiç ilgilenmeyip, duyarlı gibi davranan bir adamsın’ dedi. Avşar, ‘Sanma ki hakkımda yazdığın için ben de yazıyorum! Sadece sevmediğim üç-beş adamdan birisin! Benim hakkımda iyi de olsa yazma kardeşim’ diyerek de ünlü köşe yazarını uyardı.