Gözü Olanın Gözü Çıksın!

Medya
Onları her hafta evimize konuk ediyoruz. Onlarla sevinip, onlarla ağlıyoruz. Evet televizyon dizilerinde asıl çocuğa aşık olan güzellerden bahsediyoruz. Bu kızlar hem güzel, hem yetenekli hem de paral...
EMOJİLE

Onları her hafta evimize konuk ediyoruz. Onlarla sevinip, onlarla ağlıyoruz. Evet televizyon dizilerinde asıl çocuğa aşık olan güzellerden bahsediyoruz. Bu kızlar hem güzel, hem yetenekli hem de paralı… Her hafta dertleriyle kederlendiğimiz, mutluluklarıyla sevince boğulduğumuz bu güzellerin bölüm başına ne kadar aldığını merak ediyorsanız bu haberimizi okuyun…

Bergüzar Korel
 
Uzun boyu güzellliği ve 150 bin dolarlık ahlaksız teklife "evet" diyerek oğlunun hayatını kurtarmasıyla hayatımıza girdi Şehrazat. Ona hayat veren Bergüzar Korel de kısa sürede ekranların en çok aranan kadın oyuncuları arasındaki yerini aldı. Bölüm başı 25 bin TL kazanan güzel oyuncu, önümüzdeki sezon yapımcıların gözdelerinden biri.

Beren Saat
 
Basamakları çok hızlı tırmandı. Türkiye’nin Yıldızları yarışmasıyla ekrena "merhaba" dedi. Ardından Aşka Sürgün dizisinde rol aldı ama şöhret basamaklarını Hatırla Sevgili’yle tırmandı. Şu anda Aşk-ı Memnu dizisinde öpüşme sahneleriyle adından söz ettiriyor. Bölüm başı 30 bin TL kazanan genç oyuncu, önümüzdekis sezonda Aşk-ı Memnu’da olacak.

Deniz Çakır

Hülya Avşar ve Cihan Ünal’ın oynadığı Kadın İsterse dizisiyle tanıdık. Ama asıl çıkışını Yaprak Dökümü’yle yaptı. Bölüm başı 17 bin TL kazanan oyuncu, önümüzdeki sezon Yaprak Dökümü’nde "kötülük" yapacak.

Nurgül Yeşilçay
 
İlk kez İkinci Bahar’da izledik. Ardından Asmalı Konak’taki performansıyla adını ekran tarihine altın harflerle kazıdı. Sonra Ezo Gelin oldu. Yeşilçay bölüm başı 50-60 bin TL.ye imza atıyor.

Sedef Avcı
 
Kıvanç Tatlıtuğ’la kamera karşısına geçtiği Menekşe ile Halil dizisinde keşfettik. Diziden sonra ekranlara bir yıl ara verdi. Bölüm başı 15 bin TL kazanan oyuncu, önümüzdeki sezon ekranlara yeni projeyle dönecek.

Fahriye Evcen
 
Almanya’dan geldi ve ayağının tozu ile ekranların fenomen dizisi Yaprak Dökümü’ne girdi. Bölüm başı 17 bin TL. alan güzel oyuncu, yapımcılardan gelen teklifleri geri çevirerek Yaprak Dökümü’nde kalmayı tercih etti.

Berrak Tüzünataç
 
Yıllarca sosyetik güzel olarak andık. Ancak o hem güzelliği hem de Elveda Rumeli dizisindeki oyunculuk performansıyla yapımcılardan tam not aldı. Bölüm başı 15 bin TL kazanan oyuncu, önümüzdeki sezon Elveda Rumeli dizisinde devam edecek.

Tuba Büyüküstün
 
Bizi Çağan Irmak "Çemberimde Gül Oya" dizisiyle tanıştırdı. Ihlamurlar Altında’ da asıl çıkışını yapan, buğulu gözleri ve duru güzelliği ile yapımcıların ilgi odağı haline gelen Büyüküstün, şuanda bölüm başı 25 bin TL’ye Asi dizisinde rol alıyor. Önümüzdeki sezon yapımcılar onunla çalışmak için birbiriyle yarışıyor.