Flash TV “Pes” Dedirtti

Medya
HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN!.. Küçük Reha (Muhtar) olarak nitelenen Flash TV haber şovmeni Gökhan Taşkın ‘Gece Hattı’ programında hava harekatını öyle bir sunumla verdi ki...
EMOJİLE

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN!..

Küçük Reha (Muhtar) olarak nitelenen Flash TV haber şovmeni Gökhan Taşkın ‘Gece Hattı’ programında hava harekatını öyle bir sunumla verdi ki ‘pes artık’ dedirtti!

Türk F-16’larının PKK kamplarını bombalama anını ekrana getiren Flash TV, haberin fonuna koyduğu ses efektleriyle herkesi şaşırttı.

Türk Hava kuvvetlerinin PKK kamplarını patlatma anını milli maçlara benzeten Taşkın, bu heyecanı arttırmak için F-16’ların bombaları bırakma anını farklı şekilde kurguladıklarını söyledi.

Klipte Arap spiker, F-16’ların hava operasyonunu çoşkuyla anlatıyor ve bombalar patladıkça ‘gol’ diye bağırıyordu.

ERTESİ GÜN YAPTIĞINI SAVUNDU VE SARIZEYBEK PAŞA’YA DA İZLETTİ

Flash TV haber şovmeni yaptığı haber şovundan bir gün sonra programında Emekli Albay Erdal Sarızeybek’i konuk edip, terörün çözümü ve bu konuda neler yapılması gerektiği üzerinde durdu.

Programda, yapılan hava harekatını yetersiz olduğunu savunan ve eleştiren Gökhan Taşkın’ın kendi hazırladığı klibi ikinci kez paylaşmak istedi.

Hazırlanan videoyu izleyicilerin çok beğendiğinden de bahseden ünlü spiker, görüntülerin yüreklerdeki acıyı hafiflettiğini savunarak şovunu sürdürmeyi ihmal etmedi.

Haber 7