Ceceli’ye ‘Hacı Mustafa’ Tezahüratı

Medya
Türkiye’nin en büyük Ramazan Şenliği olarak öne çıkan etkinlikte sahne alan Ceceli, sevilen parçalarını Hataylı hayranları için seslendirdi. Konser alanını dolduran Hataylılar ise Ceceli’y...
EMOJİLE

Türkiye’nin en büyük Ramazan Şenliği olarak öne çıkan etkinlikte sahne alan Ceceli, sevilen parçalarını Hataylı hayranları için seslendirdi. Konser alanını dolduran Hataylılar ise Ceceli’ye ‘Hacı Mustafa’ diye tezahüratta bulundu.

Hatay’ın Dörtyol ilçesine bağlı Payas beldesi belediyesince; ’29 Gün 29 Sanatçı’ sloganıyla organize edilen şenlik kapsamında ilk sahne alan isim Mustafa Ceceli oldu.

Bu yıl 4.’sü gerçekleştirilen organizasyonda Hataylı hayranlarıyla hasret gideren Ceceli, Umre’ye gittikten sonra ilk defa Hatay’da sahne almış oldu. Sevilen parçalarını Hataylılar için seslendiren Ceceli, sahne performansıyla da büyük beğeni topladı.

Payas Belediyesi önünde gerçekleştirilen konserde hayranlarının; ‘Hacı Mustafa’ şeklindeki tezahüratları karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Ceceli, bu durumu tebessüm ederek karşıladı.

Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, konserin son bölümünde sahneye çıkarak Mustafa Ceceli’ye bir teşekkür plaketi takdim etti ayrıca Osmanlı tuğrasının bulunduğu bir işleme hediye etti.

‘Ramazan Şenlikleri’ ile insanları bir araya getirmenin ve ortak bir paylaşım içine girebilmenin onurunu yaşadıklarını kaydeden Altan, "Ramazan Ayı kapsamında verdiğimiz tüm sözleri bir bir yerine getiriyoruz.

Mustafa Ceceli kardeşim, aynı zamanda hacca gitmiş inançlı ve söylediği şarkılarla hepimizin gönlünde taht kurmuş bir isim. Ramazan’da sanatla coşku olmaz diyenlere en güzel cevap Mustafa Ceceli kardeşimizdir. Ramazan Şenlikleri’ne katıldığı için kendilerine ayrıca teşekkür ediyorum" dedi.

İHA

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme