Beyaz, Gizem’in Ailesini Aradı

Bursa’nın Orhangazi içlesinde ablasıyla girdiği banyoda şofbenden zehirlenerek ölen 11 yaşındaki Gizem Berra Yüksel’in ailesi kızlarının yasını tutarken, Gizem’in ablası İrem Sılay’ın durumu ciddiyetini koruyor.

Gizem’ın şovuna katıldığı Beyazıt Öztürk’ün aileyi arayıp başsağlığı dilediği, bir söyleşi için ilçeye gelen Astrolog Yazar Rezzan Kiraz’ın da aileyi ziyaret edip, başsağlığı ve geçmiş olsun dileklerini ilettiği öğrenildi. Acılı aile ise mezarını ziyaret ettiği Gizem için gözyaşı döktü.

Orhangazi’de pazartesi gecesi şofbenden sızan gazdan zehirlenerek yaşamını yitiren 11 yaşındaki Gizem Bera Yüksel’in ailesi kızlarının yasını tutarken, 12 yaşındaki İrem Sılay Yüksel’in Şevket Yılmaz Eğitim Araştırma Hastanesi’nde yoğun bakımdaki tedavisi sürüyor. Doktorlar, küçük kızın sağlık durumunda bir değişiklik olmadığını, hayati tehlikeyi atlatamadığını söyledi.

Bu arada acılı anne Ayla ve baba Salih Yüksel, ilçe mezarlığına giderek, Gizem’in mezarını ziyaret edip, dua ettiler. Acılı anne-baba kızlarının mezarını okşarken, gözyaşlarına boğuldular.

BEYAZIT ÖZTÜRK TELEFONLA ARADI

Öte yandan Beyazıt Öztürk’ün de "Beyaz Show"a çıkarttığı Gizem’in öldüğü gün baba Salih Yüksel’i arayarak başsağlığı dileyip üzüntülerini aktararak, her türlü yardıma hazır olduğunu aktardığı öğrenildi. İlçede bir programa katılan Astrolog Rezzan Kiraz’ın da ailenin evine gidip, başsağlığı dilediği belirtildi.

Orhangazi Atatürk İlköğretim Okulu’nda, başkan yardımcısı olduğu sınıfta arkadaşlarına öğütler verirken öğretmeni tarafından çekilen görüntüleri internette tıklanma rekorları kıran, katıldığı Beyaz Show’da da Bursa Valisi’ne ettiği sitemle herkesi güldüren Gizem Bera Yüksel, pazartesi gecesi birlikte banyoya girdiği ablası İrem Sılay Yüksel şofbenden sızan gazla zehirlenmiş; Gizem hayatını kaybetmiş, İrem Sılay ise hastaneye kaldırılmıştı.

Haber Türk