Ata Demirer’i Ben Adam Ettim

Medya
Sanatçı, "Ata’yı fırçaladım. Sonra senaryoyu yazmaya başladı" diyerek ‘Eyvah Eyvah’ serilerinin sayesinde yazıldığını belirtti. Müzik dünyasının duayeni Arif Sağ, ünlü kome...
EMOJİLE

Sanatçı, "Ata’yı fırçaladım. Sonra senaryoyu yazmaya başladı" diyerek ‘Eyvah Eyvah’ serilerinin sayesinde yazıldığını belirtti.

Müzik dünyasının duayeni Arif Sağ, ünlü komedyen Ata Demirer’i senaryo yazması için kendisinin teşvik ettiğini ve sayesinde film sektörüne adım attığını belirtti. Ünlü türkücü verdiği nasihatlardan sonra komedyenin ‘Eyvah Eyvah’ serilerine başladığını belirtirken, "Ata’yı senaryo yazması için fırçaladım. Zaten bu azarlardan sonra senaryo yazmaya başladı" dedi.

FİLM YAPMAKTAN KORKUYORDU

Bozcaada tatil yaparken Ata Demirer’le karşılaştığını anlatan sanatçı, aralarında geçen olayı şu sözlerle dile getiriyor: "Bir muhabbet esnasında ‘Oğlum, bak Cem Yılmaz kaçıncı filmini yapıyor, sen neden yapmıyorsun’ dedim. O da ‘Ne bileyim hiç aklıma gelmedi’ dedi. Film yapmaktan korkar gibiydi. Bende kızdım. ‘Kolları sıva filmini çek’ dedim." Ata Demirer’i konuşmasının sonunda bir daha selam vermemekle tehdit ettiğini belirten sanatçı, "Daha sonra öğrendim ki söylediklerim içine dert olmuş. Nitekim sonunda başarılı oldu" diye konuştu.

Bu işin sonu mahkeme olacak

Berlin Kaplanı filmi yüzünden Ata Demirer’in Ferdi Tayfur’la senaryo tartışması üzerine ünlü türkücü, " Ata’nın bunu yapacağını sanmıyorum. Ancak Bu işin sonu herhalde mahkeme olacak. Keşke o raddeye gitmese. Ata’nın yapması gereken Ferdi Tafur’un karşısına geçip oturup konuşması olacak" dedi.
 

Bugün

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme