Dr. Necmiye Durlu Ankara Kız Yurtları

Eğitim Kurumları
Dr. Necmiye Durlu , 1953 Ankara Tıp Fakültesi mezunu, Kadın Hastalıkları uzmanıdır. Ülkemizde, bayanların meslek hayatına atılmalarının öncü örneklerinden birisi olan Dr. Necmiye Durlu aynı zamanda ça...
EMOJİLE

Dr. Necmiye Durlu , 1953 Ankara Tıp Fakültesi mezunu, Kadın Hastalıkları uzmanıdır. Ülkemizde, bayanların meslek hayatına atılmalarının öncü örneklerinden birisi olan Dr. Necmiye Durlu aynı zamanda çağdaş, fedakar ve başarılı bir annedir. Atatürk ilke ve inkilaplarını prensip edinmiş ve tüm hayatı boyunca kendini insanlığın hizmetine adamış Dr. Necmiye Durlu öncülüğünde; kızlarımızın Atatürkçü, çağdaş ve yararlı birer fert olarak yetiştirilebilmesi için; içerisinde ders çalışıp, dinlenebilecekleri, eğlenebilecekleri ve spor yapabilecekleri güvenli ve konforlu Ankara kız yurdumuz 2011 yılında hizmete girmiştir.

Dr. Necmiye Durlu Kız Yurdu; Ankara’nın en eski ve güvenli semtlerinden biri olan Gazi Mahallesinde bulunmaktadır. Çevresinde bankalar, lokantalar, kuaförler, kırtasiyeler, süpermarketler mevcuttur.Yurdumuz Gazi Mahallesi’nin ana caddesi olan Silahtar Caddesi üzerindedir ve tam önünde; caddede karşıdan karşıya geçiş trafik lambaları ve Kızılay, Ulus, Demet, Batıkent gibi merkezi semtlere sefer yapan otobüslerin durağı vardır. Merkezi Yurt Konumu sayesinde bir çok Gazi üniversitesi fakültesi ile Ankara Dişcilik fakültelerine yürüme mesafesindedir. Yurt Konumu:

Dr. Necmiye Durlu Ankara Kız Yurdu ; konforlu odaları, mükemmel etüd salonları (sesli ve sessiz çalışma sağlayan 2 tip), Tv odaları, temiz ve sağlıklı banyo-tuvaletleri, kış bahcesi, sağlıklı ve modern mutfağı, yemekhanesi ve kaliteli ve doyurucu kahvaltı ve yemekleri, sabah okul servisi ve güvenliği ile kızlarımıza evlerini aratmayacaktır.

Kız yurdumuz donanım olarak kaliteli ve modern bir yurt olup,24 saat internet, sıcak su , bilgisayar ayarlı konfor ısıtması ve öğrencilere benzersiz çalışma ve dinlenme alanları sunmaktadır. Amacımız kızlarımıza sıkılmadan vakit geçirebilecekleri ve aileden uzak olmanın üzüntüsünü yaşamamaları ve kolayca kaynaşabilmeleri için saglıklı ve neşeli bir ortam olusturmaktır. Gerek gündüz görevlilerimiz, gerek gece annelerimiz, gerekse bayan aşcılarımız kızlarımıza ev huzuru ve güvenini yasatmak için ellerinden geleni yapmaktadır. Ancak yönetim olarak hem sevecen hem de ebeveyn sorumlulugu içerisinde hareket etmekteyiz.

Cazip fiyatlar için bizimle iletişim kurunuz.