YURTKUR’dan Taahhüt Senetleri İçin Ek Süre

Eğitim Güncel
Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (YURTKUR), burs, öğrenim kredisi almaya hak kazanan öğrencilerin taahhüt senetlerini teslim etme süresini 29 Şubat’a kadar uzattı. YURTKUR’dan yapıla...
EMOJİLE

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (YURTKUR), burs, öğrenim kredisi almaya hak kazanan öğrencilerin taahhüt senetlerini teslim etme süresini 29 Şubat’a kadar uzattı.

YURTKUR’dan yapılan açıklamada, burs, öğrenim ve katkı kredisi değerlendirme sonuçlarının, kurumun ”www.kyk.gov.tr” internet adresinden TC kimlik numaraları girilerek öğrenilebildiği belirtildi.

Öğrencilerin taahhüt senetlerini, 29 Şubat 2012’ye kadar herhangi bir noterde tanzim ve tasdik ettirerek, kurumun bölge veya yurt müdürlüklerine teslim edecekleri ifade edilen açıklamada, bölge veya yurt müdürlüğü bulunmayan yerlerde ise ”Cemal Gürsel Cad. No:61 06590 Cebeci/Ankara” adresindeki Kredi Dairesi Başkanlığına postayla gönderileceği veya elden teslim edileceği kaydedildi.

Açıklamada, taahhüt senetlerini 29 Şubat’a kadar teslim edenlerin ödemelerinin 6 Mart 2012’de, Ocak 2012 tarihinden geçerli olmak üzere TC Ziraat Bankasının ilgili şubelerinden yapılacağı bildirildi.

AA

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme