Yurtdışında Okumak Hayalinizse…

Eğitim Güncel
Türkiye’de yapılmakta olan en kapsamlı yurtdışı eğitim organizasyonu olma özelliği taşıyan International Education Fairs of Turkey (IEFT), bu yıl 16. Yurtdışı Eğitim Fuarları’nı düzenliyor...
EMOJİLE

Türkiye’de yapılmakta olan en kapsamlı yurtdışı eğitim organizasyonu olma özelliği taşıyan International Education Fairs of Turkey (IEFT), bu yıl 16. Yurtdışı Eğitim Fuarları’nı düzenliyor. 23 ülkeden 150’nin üzerinde üniversite, kolej, dil okulu ve lisenin yer aldığı 16. IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları;  20 Ekim İzmir Hilton Otel’de, 22 Ekim Bursa Kervansaray Termel Otel’de, 24 – 25 Ekim İstanbul Hilton Otel’de düzenleniyor.

ıeft yurtdışı eğitim

Fuarlara; ABD, Almanya, Kanada, İngiltere, Hollanda, Avustralya, Fransa, İsviçre, Polonya, İtalya, İspanya, İsveç, İrlanda, Danimarka, Finlandiya, Macaristan, Malta, Çek Cumhuriyeti, Rusya, Estonya, Litvanya ve Güney Afrika gibi ülkelerden; Lancaster University, Surrey University, Newcastle University, Royal Holloway University, Brunel University, Plymouth University, Brighton University, Aberystwyth University, Bournemouth University, Roehampton University, American Intercontinental University, American University, Baden -Wurttemberg International / Hochschule Offenburg-University Of Applied Sciences, Bond University, Bournemouth University, Capilano University, Cleveland State University, Colorado State University, European University, Hollins University, HTMI The School Of International, IMI University, Johnson & Wales University, Lamar University, Long Island University, New York University, Texas Tech University, Thompson Rivers University, University Of Central Arkansas, University Of Bridgeport, University At Buffalo, The State University Of New York, University Of East Anglia, University Of Bridgeport, Edith Cowan University, Helsinki University Of Technology, European University, Seneca College, Lasalle College, Cambridge International College gibi saygın üniversiteler ve kolejlerin temsilcileri katılıyor.

yurtdışı eğitim16. IEFT Yurtdışı Eğim Fuarları’nda; lisans, yüksek lisans, doktora, dil okulları, yaz okulları, sertifika, diploma, staj, lise eğitimi, Au Pair, Work&Travel ve burslu eğitim konusunda üniversite ve kolej temsilcilerinden bilgi alınabilecek, ücretsiz yurtdışı seminerlerine katılabilinecek. Ayrıca, British Council, The Turkish Fulbright Commission, EnglishUK, CEC, CampusFrance, DAAD, Nuffic, Austrade, Goethe gibi ülkelerin eğitim ve kültür ateşelikleri tarafından öğrencilere ve velilerine bilgi verilecektir.

İNGİLTERE ve HOLLANDA ÜNİVERSİTELERİ IEFT FUARLARI’NDA

Avrupa Birliği’ne giriş sürecinde, Türkiye’den Avrupa’ya eğitim almak üzere giden öğrencilerin sayısı her geçen gün artıyor. Bu kapsamda, İngiltere ve Hollanda’dan üniversiteler ve eğitim kurumları özel katılımlarıyla IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları’nda Türk öğrenciler ile buluşup tüm sorularını yanıtlayacak ve parasız lisans, yüksek lisans, dil eğitimi konusunda öğrencileri bilgilendirecekler.

16. IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarlarında Üniversite Lisans, Yüksek Lisans, MBA, Summer Session, Doktora, Dil Eğitimi, Staj ve Yurtdışı Kariyer programları hakkında 150 civarında üniversite ve kolejin yetkililerinden bilgi alınabilir.

IEFT Fuarlarından bilgi alınabilecek programların tam listesi için tıklayınız…

Halka açık ve ücretsiz olan fuarlar, 12:00-18:00 saatleri arasında ziyaret edilebiliyor. Katılımcıları; sürpriz hediye, burs ve çeşitli etkinliklerin beklediği fuarlarla ilgili detaylı bilgi ve online davetiye için info@ieft.com.tr adresinden veya 0 212 244 42 13 numaralı telefondan bilgi alınabiliyor.

16 IEFT’de Burslar ve Hediyeler

Yurtdışı Üniversitelerinden Kısmi Eğitim Bursları
Oxford House College’den katılan herkese 1 hafta dil kursu
Yurtdışında Dil Eğitim Bursları
Yurtdışında Film Making Programı Eğitimi
Yurtdışına gidiş-dönüş uçuş biletleri
İndirimli öğrenci kartları