Eğitim Güncel

Kocaeli ve Sakarya’da okullar tatil

Kocaeli’de kar yağışı nedeniyle il genelinde eğitime bugün ara verildiği bildirildi. Kocaeli Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, meteorolojik verilere göre bugün gün boyu kar yağışının devam edeceğinin tahmin edildiği belirtildi. Açıklamada,  il genelinde anaokulları, ilkokullar, ortaokullar,..

Kocaeli ve Sakarya’da okullar tatil

Kocaeli’de kar yağışı nedeniyle il genelinde eğitime bugün ara verildiği bildirildi.

Kocaeli Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, meteorolojik verilere göre bugün gün boyu kar yağışının devam edeceğinin tahmin edildiği belirtildi.

Açıklamada,  il genelinde anaokulları, ilkokullar, ortaokullar, liseler ve rehabilitasyon merkezlerinde eğitim ve öğretime 18 Ocak 2016 Pazartesi ara verilmesinin uygun görüldüğü ifade edildi.

Açıklamada ayrıca, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personelin de bugün idari izinli sayılacağı kaydedildi.

Sakarya’da da  eğitime tatil

Sakarya’da ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verildiği bildirildi.

Vali Hüseyin Avni Coş, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından paylaştığı mesajda, meteorolojinin yoğun kar yağışı uyarısı nedeniyle yaşanabilecek olumsuzlukları önlemek amacıyla kentteki ilk ve orta dereceli okulların 18 Ocak Pazartesi tatil edildiğini bildirdi.

Kentte taşımalı eğitim veren tüm okullarda da eğitime bugün ara verilmişti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL