Bayrampaşa’da coşkulu öğretmenler günü kutlaması

Eğitim Güncel
Bayrampaşa Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ilçede hizmet veren öğretmenler için Timaş Topkapı Labella Salon’da yemekli bir program düzenledi. Programın yapıldığı salona gelen Bayramp...
EMOJİLE

Bayrampaşa Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ilçede hizmet veren öğretmenler için Timaş Topkapı Labella Salon’da yemekli bir program düzenledi. Programın yapıldığı salona gelen Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, öğretmenlerin oturduğu masaları tek tek dolaşarak onların taleplerini dinledi. Protokol konuşmaları ile başlayan program, yemek ikramı ile devam etti. Ardından TRT Halk Müziği sanatçısı Elvan Sevim’in sahneye çıkarak türkülerini öğretmenler için seslendirdi.

“ÖĞRETMENLER ANNE-BABA KADAR DEĞERLİDİR”
Programda konuşan Başkan Aydıner, öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı. Aydıner, “Öğretmenler hayatımızın ayrılmaz birer parçasıdır. Edirne’den Kars’a kadar yurdumuzun en ücra köşesinde her coğrafya da zor şartlar içerisinde görevini özveri ile yerine getiren öğretmenlerimiz her türlü övgüyü hak ediyorlar. Bizim Kültür ve medeniyetimizde öğretmenler anne ve babalar kadar değerlidir. Onlar kadar aziz sayılmaktadırlar. Programımızı katılarak bizleri onurlandıran öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Kendileri için özel bir program düzenlenmesinden oldukça memnun olan öğretmenler de “Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’e ve ekibine teşekkürlerimizi sunuyoruz” diyerek duygularını dile getirdi.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme