Bayrampaşa Belediyesi’nden karne hediyesi

Eğitim Güncel
Bayrampaşa Belediyesi, 25 Ocak Cumartesi günü 12.00-15.00 saatleri arasında Forum İstanbul AVM’de (1. Kat Bayrampaşa Belediyesi Standı) yarıyıl tatiline giren öğrencilere yönelik özel bir progra...
EMOJİLE

Bayrampaşa Belediyesi, 25 Ocak Cumartesi günü 12.00-15.00 saatleri arasında Forum İstanbul AVM’de (1. Kat Bayrampaşa Belediyesi Standı) yarıyıl tatiline giren öğrencilere yönelik özel bir program düzenleyecek. Yarıyıl tatili özel programıyla çocuklar, hem eğlendirilecek, hem de çevre konusunda bilinçlendirilecekler.

ÇOCUKLARA KUŞ YUVASI HEDİYE EDİLECEK

Programa katılan çocuklara ahşaptan yapılmış boyasız kuş yuvaları ve rengârenk boyalar verilecek. Çocuklar, aldıkları yuvaları istedikleri renge boyayarak el becerilerini geliştirecek, sevdikleri renklerle yuvaları renklendirip süsleyecekler. Çocukların hünerlerini sergileyerek süsledikleri yuvalar, daha sonra kuş yemleriyle birlikte kendilerine hediye edilecek.

Program boyunca ‘pil, şişe ve kumbara adamlar’ çocukların arasında dolaşarak onlara temiz çevrenin önemini anlatan broşürler ile not defteri, kalem, balon ve pil kutusu dağıtacaklar.

PROGRAMA BAŞKAN AYDINER DE KATILACAK

Saat 14.00 sıralarında Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner de programa katılarak çocukların renkli dünyasına katılacak.