Evlilik Fuarı

Evlilik
Türkiye’nin en büyük evlilik hazırlıkları fuarı “Evlilik Dünyası” 6 – 8 Şubat 2009 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda 7.kez evlilik sektöründe faa...
EMOJİLE

Türkiye’nin en büyük evlilik hazırlıkları fuarı “Evlilik Dünyası” 6 – 8 Şubat 2009 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda 7.kez evlilik sektöründe faaliyet gösteren firmaları bir çatı altında toplamaya hazırlanıyor.

Her sene evlilik hazırlığı yapan çiftlerin gezmeden düğünlerini planlamadığı Evlilik Dünyası bir kez daha sektör profesyonelleri ile evlenecek çiftleri görkemli bir atmosferde buluşturmak için hazırlıklarına başladı.
200’e yakın firmanın katılacağı fuarda 3 gün boyunca defileler, dans gösterileri, konserler, saç ve makyaj şovları, gibi birçok etkinlik düzenlenecek. Çiftler, seçimlerini yaparken kapı kapı dolaşıp ihtiyaç listelerini temin etmek yerine, en kısa yoldan düğünlerini planlayacaklar.

Her sene fotoğraf çekimleri ve konseptiyle bir konuya dikkat çekmeyi gelenek haline getiren Evlilik Dünyası bu yıl, “Bohem İstanbul Gelinleri” konseptiyle Eski Galata Köprüsü’nde gerçekleştirdiği fotoğraf çekimlerinde, nostaljik bir hava yaratarak 2010 Avrupa Kültür Başkenti İstanbul’un tarihi mirasına dikkat çekiyor.
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanusturservismerkezi