Evliliğinizi kurtarmanın 7 yolu

Evlilik
Romantik Cümleler Kurun Romantik sözlerle eşinizi özel hissettirin. Özellikle özel günlerde bir çiçeğin arasına sıkıştırılmış yıldönümü mesajları veya doğum günü mesajları eşinize sevginizi göste...
EMOJİLE

Romantik Cümleler Kurun

Romantik sözlerle eşinizi özel hissettirin. Özellikle özel günlerde bir çiçeğin arasına sıkıştırılmış yıldönümü mesajları veya doğum günü mesajları eşinize sevginizi göstermek için çok etkileyici bir yol olabilir. Ancak aşk sözleri göndermek ve söylemek için özel bir günü de beklemeyin, sıradan bir gün dahi olsa sevdiğiniz kişiye süslü cümlelerle onu sevdiğinizi söylemek, karşınızdaki kişinin size olan sevgisinin farkına varmasını sağlayarak sevgisini alevlendirecektir. Romantik olmak bu kadar kolay görünse de bu sözleri dile getirirken samimiyetinizi belli etmeniz gerçekten çok önemlidir.  Benim romantik aşk cümleleri kuracak edebiyat bilgim yok diyorsanız diyorsanız www.eguzelsozler.com sitesine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bir hataya karşılık olarak beş iyi şey yapmak

Bu konuyu araştıran bilim adamlarının evliliklerinin kötüye gitmemesi için,  ‘bir ‘ hataya karşılık olarak ‘beş’ iyilik yapılmasını öneriyor. Çiftlerin birbirlerine karşı yaptıkları hatalı davranışların problemleri daha fazla arttırıp ekstra bir risk oluşturmaması için bir hataya karşılık beş iyilik yapmayı öneriyor.

Evlilik standartlarınızı yüksekte tutun

Çevremizde bulunan insanların evliliklerindeki standartları oldukça yüksek tuttukları için eleştirildiklerini belirten çiftlerin aksine ilişki uzmanları standartları yüksek tutmanın ilişki konusunda faydalı olacağını belirtiyor. Daha fazlasını isteyen insanların daha fazlasına sahip olacağını belirten ilişki uzmanları birinci sınıf evliliğin kabul edilmesi gerektiğini vurgulayarak,’ Kalite, saygı, romantizm gibi özellikleri kendine ilk plana alan idealist standartları olan kişiler bu tür evlilikler yaparlar.

Evlilikte Heyecan

Eşlerin aralarındaki ilişkide daha romantik şeyler yapmak yerine hayatlarına daha heyecan katacak şeyler yapmalarını tercih etmeleri gerekir. Evliliklerde düzenli bir şekilde bilmedikleri yenilikler öğrenerek tecrübe edinmeleri evliliklerini daha güçlendireceklerini ilişki uzmanları taraflarından belirtiliyor.

Mutlu günlerinizi birlikte kutlayın

Boşanmalara sebep olan şeylerin negatif olayların artması değil, yaşanan pozitif olayların azalmasıyla ilgili olduğunu belirten ilişki uzmanı Howard Markman,  yaptığı araştırmalar sonucunda iyi bir ilişkinin çiftlerin birbirleri ile ne kadar fazla güzel vakit geçirip birlikte gülüp oynamaları ile doğru orantıda olduğunu belirtiyor.

Eşinize beklemediği anlarda sürprizler yapın

Herkesin bildiği gibi hayat mücadelesi oldukça yoğun ve oldukça yorgun geçmekte eşinizin beklemediği bir zamanda ve onu en çok mutlu edecek şekilde bir sürpriz hazırlayarak onu şaşırtın. Ona hazırladığınız sürpriz onu mutlu edeceği kadar sizi de mutlu edeceğine emin olabilirsiniz ve ilişkinizi güçlendirecektir.

Eşinize hitap şeklinize dikkat edin

Eşinizin hoşuna gidecek şekilde eşinize hitap edin güzel sözler söyleyerek onun kendini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Daha nazik şekilde davranın ve eşinize aşk sözleri söyleyin ona bu şekilde davranışlarınızın sonunda oda size karşı daha nazik davranacak ve size hitap şekline oldukça dikkat edecektir. Eşiniz eve geldiğinde güler yüzle karşılamaya ve güzel cümlelerle karşılamaya oldukça dikkat edin. Ufak bir gülümseme bir insanın tüm yorgunluğunu üzerinden alabileceğine emin olabilirsiniz.

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanusturservismerkezi