Boşanan Çiftlerin En Tuhaf İstekleri

Evlilik
İngiltere’de avukatlar boşanma davalarında eşlerin birbirilerinden istediği en tuhaf eşyaları açıkladı. Eşlerden biri yeni evine taşınırken eski tavasını da götürmek için dava açtı. İngiltere...
EMOJİLE

İngiltere’de avukatlar boşanma davalarında eşlerin birbirilerinden istediği en tuhaf eşyaları açıkladı. Eşlerden biri yeni evine taşınırken eski tavasını da götürmek için dava açtı.

İngiltere’de boşanma avukatları başlarına gelen en ilginç davalardaki ayrıntıları "Daily Mail" gazetesiyle paylaştı.

Deneyimli avukatlar, eski eşlerin şarküteriden alınmış yiyeceklerden, duygusal bağ kurduklarını söyledikleri tavalara kadar bir çok eşyayı taşınırken götürmek için "velayet davaları" açtığını söyledi.

Cheshire’dan avukat David Milburn eski eşlerin birbirinden istediği eski eşyalar arasında japon balıkları, buzdolabında kalmış salamlar ve çatal-bıçak takımları olduğunu belirtti. Milburn bir keresinde müşterisinin evden bir tava almak istediğini, eşi bu isteğini reddedince intikam için nikah yüzüğünü aldığını anlattı.

Avukat sözlerine şöyle devam etti: "Tava ve yüzükle ilgili karşılıklı görüşmelerden sonra uzlaşma sağlandı. Daha sonra ikisinin evlerinin tam ortasında yasalara göre mesafesi ayarlanan bir buluşma noktası belirlendi. Eşyaları bu şekilde değiş-tokuş ettiler."

ntvmsnbc

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanusturservismerkezi