10 Bin Liraya Evlenebilirsiniz

Evlilik
Türkiye’nin en büyük evlilik hazırlıkları fuarı yaklaşık 200 firmanın katılımıyla İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda kapılarını açtı. Kuyumcular ve kuaförlerin ziyaretçilere ...
EMOJİLE

Türkiye’nin en büyük evlilik hazırlıkları fuarı yaklaşık 200 firmanın katılımıyla İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda kapılarını açtı. Kuyumcular ve kuaförlerin ziyaretçilere yüzde 15-20 indirim uyguladığı fuarda, dar gelirli gelin-damat adayları, gelinlik, damatlık, çeyiz, mobilya ihtiyaçlarının tümünü, nikah dahil 10 bin liraya karşılayabiliyor.

GELİNİ MUTLAKA AĞLATIRIZ

Fuarda bünyelerindeki 40 markanın ürünlerini bir arada sergileyen Kuyumcukent Wedding World Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Merim, krizde aile bütçelerine katkıda bulunmak için üyelerinden alışveriş yapanların nikah dahil 10 bin TL’ye evlenebildiklerini söyledi. Kuyumcukent Wedding World fuarda 149 TL’lik altın kolyeyi, 299 TL’lik tektaş pırlanta gibi ekonomik ürünlerin yanı sıra 20 bin TL’lik pırlanta broş gibi lüks ürünleri de sergiliyor. Kına gecelerini düzenlemek üzere kurulan ilk organizasyon şirketi Kına ise 2 bin TL’den başlayan fiyatlarla hizmet veriyor. Bu yıl törenlerde dilek ağacı yeniliğini de getiren şirket, “Gelini mutlaka ağlatırız” iddiasını taşıyor.

250 TL’YE ALYANS

2 bin TL ile 18 bin TL arasında kişiye özel tasarım gelinlikler sergilenirken, kuyumculuk firmalarından Atasay evliliklerine nazar değmesin diyenler için nazar alyansları 250 ile bin 500 lira arasında satıyor, alışveriş yapanlara da pırlanta kolye hediye ediyor. Çiftlerin portrelerini işlediği bir çift alyansı 2 bin 500 TL’ye satan Altınbaş’da ise en ucuz alyans 500, en ucuz tektaş yüzük 700 TL seviyesinde.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanusturservismerkezi