Yeşil Yumurta Görenleri Şaşırttı

Dünya Hali
Ereğli’ ye bağlı Belen mahallesinde ki yeşil yumurta görenleri hayrete düşürüyor. Yumurtanın sahibi Selmi Tanyıldız, yakın akrabaları başta olmak üzere komşularının da yumurtayı merak ettiğini v...
EMOJİLE

Ereğli’ ye bağlı Belen mahallesinde ki yeşil yumurta görenleri hayrete düşürüyor. Yumurtanın sahibi Selmi Tanyıldız, yakın akrabaları başta olmak üzere komşularının da yumurtayı merak ettiğini ve görmek için kapısının her gün çalındığını söyledi.

Kolesterole iyi geldiği iddialarının da kulaktan kulağa yayılması ile gerek komşularından gerekse yakın akrabalarından yumurta siparişleri aldıklarını belirten Semli Tanyıldız, "Kendimize ait evin ön bölümündü 20’ye yakın tavuğum var.

Bu tavuklardan birinin yumurtası yeşil. Bizde ne olup bittiğini anlayamadık. Komşumuz olsun yakın akrabalarımız olsun bu tavuğun yumurtasını merak etmekteler. Yine tavuğun yumurtasında hiç kolestrol bulunmadığını biliyoruz.

Bu yüzden de çok sayıda yumurta sipariş vermek isteyen var ama tavuk günde 2 defa yumurtluyor, bizde kendimiz tüketiyoruz." dedi.

CİHAN

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme