Uyku şekliniz karakterinizi ele veriyor

Dünya Hali
Phipps, “İyi bir gece uykusu kişiyi ertesi güne hazırlar. Uyku pozisyonu da uyandığımızda nasıl hissedeceğimizi gösterir” diyor. KÜTÜK: Yan ve dümdüz şekilde yatan bu kişiler incelenenleri...
EMOJİLE

Phipps, “İyi bir gece uykusu kişiyi ertesi güne hazırlar. Uyku pozisyonu da uyandığımızda nasıl hissedeceğimizi gösterir” diyor.

KÜTÜK: Yan ve dümdüz şekilde yatan bu kişiler incelenenlerin yüzde 28’ini oluşturuyor. Bu uyuma şekli kişinin inatçı ve katı biri olduğunu gösteriyor.

ÖZLEYEN: Yan yatıp kollarını birleştirerek uyuyan bu kişiler araştırmada incelenenlerin yüzde 25’ini oluşturuyor. Bu kişilerin en büyük özelliği kendilerini rahat bir şekilde eleştirebilmeleri olarak açıklanıyor.

CENİN: Bu pozisyonda uyuyanlar yan yatarak dizlerini karınlarına doğru çekiyor. Halkın yüzde 58’i bu şekilde uyuyor. Cenin pozisyonunda yatanların endişeli ve kaygılı kişiler oldukları, rahatlık aradıkları belirtiliyor.

SERBEST DÜŞÜŞ: Halkın yüzde 17’sinin sahip olduğu bu uyuma şekli kişinin kendi yaşamını kontrol edemediğini gösteriyor. En rahatsız uyuma şekli olduğu belirtilen ‘serbest düşüşte’ yüzükoyun yatılarak kollar yanlara açılıyor.