Uyku şekliniz karakterinizi ele veriyor

Dünya Hali
Phipps, "İyi bir gece uykusu kişiyi ertesi güne hazırlar. Uyku pozisyonu da uyandığımızda nasıl hissedeceğimizi gösterir" diyor. KÜTÜK: Yan ve dümdüz şekilde yatan bu kişiler incelenenlerin ...
EMOJİLE

Phipps, "İyi bir gece uykusu kişiyi ertesi güne hazırlar. Uyku pozisyonu da uyandığımızda nasıl hissedeceğimizi gösterir" diyor.

KÜTÜK: Yan ve dümdüz şekilde yatan bu kişiler incelenenlerin yüzde 28’ini oluşturuyor. Bu uyuma şekli kişinin inatçı ve katı biri olduğunu gösteriyor.

ÖZLEYEN: Yan yatıp kollarını birleştirerek uyuyan bu kişiler araştırmada incelenenlerin yüzde 25’ini oluşturuyor. Bu kişilerin en büyük özelliği kendilerini rahat bir şekilde eleştirebilmeleri olarak açıklanıyor.

CENİN: Bu pozisyonda uyuyanlar yan yatarak dizlerini karınlarına doğru çekiyor. Halkın yüzde 58’i bu şekilde uyuyor. Cenin pozisyonunda yatanların endişeli ve kaygılı kişiler oldukları, rahatlık aradıkları belirtiliyor.

SERBEST DÜŞÜŞ: Halkın yüzde 17’sinin sahip olduğu bu uyuma şekli kişinin kendi yaşamını kontrol edemediğini gösteriyor. En rahatsız uyuma şekli olduğu belirtilen ‘serbest düşüşte’ yüzükoyun yatılarak kollar yanlara açılıyor.
 

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme