Dünya Hali

Sürücüler Otoyolda Para Topladı

Otoyolda paraları gören sürücüler önce bunun bir şaka olduğunu düşündü. Üzerinden şaşkınlığını atanlar Euro’ları toplamaya başlayınca tüm sürücüler otoyola indi. Hollanda’da ilginç bir olay yaşandı. Otoyolda ilerleyen bir bankaya ait..

Sürücüler Otoyolda Para Topladı

Otoyolda paraları gören sürücüler önce bunun bir şaka olduğunu düşündü. Üzerinden şaşkınlığını atanlar Euro’ları toplamaya başlayınca tüm sürücüler otoyola indi.

Hollanda’da ilginç bir olay yaşandı. Otoyolda ilerleyen bir bankaya ait zırhlı araçta bulunan paralar otoyola saçıldı.

Otoyolda ilerleyen araç sürücüleri yola saçılan paraları görünce önce büyük bir şaşkınlık yaşadı. Bunun bir şaka olabileceğini düşünen sürücüler, yaşadıkları şaşkınlığı üzerlerinden attıktan sonra araçlarından inerek paraları toplamaya başladı.

Sürücülerin para topladığını gören diğer araç sürücüleri de araçlarını durdurarak onlara katıldı. Sürücülerin yola saçılan paraları toplama anları, an be an bölgede bulunan bir televizyon kanalının kameramanı tarafından kaydedildi.

Olayın kendilerine ihbar edilmesi üzerine söz konusu bölgeye gelen polis ekipleri otoyolu trafiğe kapadı. Ekipler uzun süre, sürücülerin para toplamasına engel olmak istedi.

Sürücüleri ikna etme girişimleriyle harcanan zaman içerisinde rüzgar kağıt paraları etrafa savurdu. Otoyol üzerinde kalan ve sürücülerin toplamayadığı paraları toplayan polis ekipleri daha sonra yolu trafiğe açtı.

Rota Haber

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL