Dünya Hali

Soda Almak İçin Çıktı Ölüsü Bulundu

İlk belirlemelere göre boynu kırıldığı için öldüğü tahmin edilen 48 yaşındaki adamın ölümünü şüpheli gören polis araştırma başlattı. Velibaba Mahallesi’nde oturan Halil Lüleci gece saat 11.00 sıralarında ailesine soda almaya..

Soda Almak İçin Çıktı Ölüsü Bulundu

İlk belirlemelere göre boynu kırıldığı için öldüğü tahmin edilen 48 yaşındaki adamın ölümünü şüpheli gören polis araştırma başlattı.

Velibaba Mahallesi’nde oturan Halil Lüleci gece saat 11.00 sıralarında ailesine soda almaya gittiğini söyleyerek dışarı çıktı. Halil Lüleci’nin uzun süre geri dönmemesi üzerine yakınları Lüleci’yi aramaya çıktı. Arama çabaları sonuçsuz kalınca, yakınları durumu polise bildirdi.

Polise gelen bir ihbar sonucu Lüleci’nin cesedi, evinin yaklaşık bir kilometre uzağındaki Gül Sokak’taki arsanın istinat duvarı yanında bulundu.

Lüleci’nin cesedi olay yerine çağırılan yakınları tarafından da teşhis edildi.

Halil Lüleci’nin cesedinin evin bahçe duvarı ile tel örgü arasındaki dar bir alanda bulunduğu ve boynunun kırılmış olabileceği öğrenildi. Ceset olay yerinde yapılan incelemenin ardından Pendik Devlet hastanesi Morguna kaldırıldı. Halil Lüleci’nin kesin ölüm nedeninin otopsinin ardından belirleneceği öğrenildi. Aşçılık yaptığı öğrenilen Halil Lüleci’nin evli ve iki çocuk babası olduğu öğrenildi.

Olay yerine gelerek cesedi teşhis eden Lüleci’nin akrabası Yusuf Abdioğlu, Lüleci’nin gece saat 11 sıralarında evden soda almak için çıktığını ancak geri dönmemesi üzerine polis merkezine kayıp müracaatında bulunduklarını söyledi. Abdioğlu, Lüleci’nin bir yıl öncesine kadar olayın meydana geldiği yere yakın bir yerde ikamet ettiğini ancak daha sonra ev satın aldığı için yaklaşık 1 bir kilometre uzağa taşındığını söyledi.

Olayı şüpheli bulan polis ekipleri araştırma başlattı.

cihan

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL