Sağlam’dan Çarpıcı Tespit

Dünya Hali
Deplasmanda oynayacakları karşılaşma için "Bu sezonki en önemli maçımız" ifadesini kullanan başarılı çalıştırıcı, Özlüce Tesisleri’nde düzenlediği basın toplantısında şunları söyledi:&...
EMOJİLE

Deplasmanda oynayacakları karşılaşma için "Bu sezonki en önemli maçımız" ifadesini kullanan başarılı çalıştırıcı, Özlüce Tesisleri’nde düzenlediği basın toplantısında şunları söyledi: 

"Zirve yarışı için büyük önem taşıyan bir mücadeleye çıkacağız. Eskişehirspor ve ardından Gaziantepspor ile oynayacağımız maçlar ligdeki konumumuzu gösterebilecek ehemmiyette. Bu iki karşılaşmayı galibiyetle kapatabilirsek yarışta büyük bir avantaj elde ederiz." 
 
BU konuda oyuncularına da uyarılarda bulunan Sağlam, sözlerini şöyle sürdürdü: "Lig enteresan bir hal almaya başladı. Lider olma ihtimalinin belirdiği bir haftada maç kaybettiğinizde 3’üncü sıraya kadar düşebiliyorsunuz. O nedenle artık her maç çok önemli. Yitirilen puanların telafisi giderek zorlaşıyor. Bu sürecin önemini iyi kavramalıyız. Her mücadeleyi üst seviyede yaşamalıyız. Şimdiden F.Bahçe ile oynayacağımız maç konuşulmaya başlandı ama Eskişehir karşılaşması ondan çok daha önemli."

İnternetspor

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme