Monoray Sisteminde Kurban Kesim Tatbikatı

Dünya Hali
Türkiye de satışıyla ve modern tesisleriyle kurban’ın marka ilçesi  olan Bayrampaşa Belediyesi, modern kesimin ilk örneği olan monoray sistemde el değmeden ve 4 dakikada bir büyükbaş’...
EMOJİLE

Türkiye de satışıyla ve modern tesisleriyle kurban’ın marka ilçesi  olan Bayrampaşa Belediyesi, modern kesimin ilk örneği olan monoray sistemde el değmeden ve 4 dakikada bir büyükbaş’ın kesilebildiği "Kurban Kesim Tatbikatını" basın mensupları ve kamuoyuyla paylaşıyor.
 
Kurban bayramına sayılı günler kala herkesin merak ettiği sorulardan biri de bayramda kesilecek kurbanlıkların hangi işlemlerden geçmesi ve nelere dikkat edilmesi gerektiği..
 
Bayrampaşa Belediyesi, ‘’Modern Monoray Sistemde’’,5 Büyükbaş hayvanı vecibelere uygun,el değmeden keserek bu soruların hepsine, uygulamalı olarak ve  bayramdan hemen önce cevap veriyor..
 
MODERN KESİM MONORAY SİSTEMDE 4 PERON DA DAKİKADA BİR BÜYÜKBAŞ..
 
Monoray sistemde,toplam 4 peronda,dakikada bir büyükbaş hayvan, vecibelere uygun şekilde parçalara bölünerek vatandaşa teslim ediliyor.
 
KURBAN KESİM TATBİKATI SONRASI MANGAL KEYFİ
 
Kurban Kesim Tatbikatı sonrası hemen üst katta bulunan sosyal donatı alanında basın mensubu arkadaşlarımıza özel, bayram öncesi mangal keyfi gerçekleşecektir.KESİM TATBİKATI ve mangal keyfinde siz saygıdeğer basın mensubu arkadaşlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyar,şimdiden iyi bayramlar dileriz.
 

PROGRAM
 
TARİH: 05.11.2011 CUMARTESİ(YARIN)
 
YER: BAYRAMPAŞA BELEDİYESİ MODERN KURBAN SATIŞ VE KESİM YERİ-KARTALTEPE MAH.MEGA CENTER KURU GIDA HALİ YANI-BEŞİ BİR YERDE HİZMET TESİSİ