Dünya Hali

Meğer Pascal’la Nihat barışmamış!..

Geçtiğimiz hafta Nihat Doğan Pascal Nouma ile barıştığını açıklamıştı. Hatta ilginç bir olay da anlatmıştı. Doğan, trafik ışıklarında Nouma ile karşılaştıklarını; Pascal’ın kendisine "Kardeşim" diye sarıldığını söylemişti. Habertürk’ün haberine göre;..

Meğer Pascal’la Nihat barışmamış!..

Geçtiğimiz hafta Nihat Doğan Pascal Nouma ile barıştığını açıklamıştı. Hatta ilginç bir olay da anlatmıştı. Doğan, trafik ışıklarında Nouma ile karşılaştıklarını; Pascal’ın kendisine "Kardeşim" diye sarıldığını söylemişti.

Habertürk’ün haberine göre; olay hakkında bir yorum da Asena’dan geldi. "Adada olan adada kaldı" diyen Asena, "Nihat Doğan’a kızgın mısınız?" sorusuna, "Ben kimseye kin duymam. Öyle huyum yoktur. Başkasının arasında olan şeyden etkilenmem. Herkes birbirine tavır aldı orada. Biz insan evladıyız, orada olan orada kaldı" dedi.

Bu arada gecelerde yakalanan Nouma’ya Nihat Doğan ile barışıp barışmadıkları soruldu. Nouma, "Ben konuşmak istemiyorum. Nihat’la barışmadık. Adada beraberdik, şimdi bitti. Şaka bu. Ama ben şaka yapmam. O reklam yaptı" diye konuştu. Nouma’nın sorular karşılığında sinirlendiği gözlendi.

Bakalım Nihat Doğan bu açıklamalara neler söyleyecek…

Star
 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL