Marmara Denizi 25 Metre Çekildi

Dünya Hali
Kütahya’nın Simav ilçesinde meydana gelen depremin sıcaklığı henüz geçmeden Bursa’da yaşanan ilginç olay akıllara bir çok soru işareti getirdi. Karacabey ilçesine bağlı Yeniköy sahilinde d...
EMOJİLE

Kütahya’nın Simav ilçesinde meydana gelen depremin sıcaklığı henüz geçmeden Bursa’da yaşanan ilginç olay akıllara bir çok soru işareti getirdi. Karacabey ilçesine bağlı Yeniköy sahilinde deniz suyunun 20-25 metre çekilmesi paniğe neden oldu.

Marmara Denizi’ne bakan Yeniköy sahilinde son 1 yılda suların 25 metre çekildiğini belirten emekli Hakkı Altın (73), "1990 yılından buyana Yeniköy’de yaz aylarında yaşıyorum. Şimdiye kadar hiç böyle bir şey görmedim. Son 1 yılda deniz suyu 20-25 metre çekildi. Bunun nedeni sahile yapılan iskele ve doldurulan taşlar olabilir. Ama hayra alamet olmayan bir gelişme" dedi.

Vatandaşların bazıları ise yeni yapılan balıkçı barınağı sebebiyle denizin çekildiğini kaydederken, kimileri ise med cezir olayı olduğunu ifade ediyor. Kendilerinin Kütahya depremi sonrası yaşanan bu gelişmeyle korkuya kapıldıklarını belirten bazı vatandaşlar ise, suların çekilmesinin araştırılmasını istediler.

Öte yandan suların çekilmesiyle birlikte sahil bölümünde geniş bir alan oluştu. Bazı kayıkların da çekilen su yüzünden sahile sürüklenmesi dikkat çekti.

8 Sütun

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme