Kurtlar Vadisi’nde ‘Ömer Baba’ Sürprizi

Dünya Hali
‘Kurtlar Vadisi’ dizisinin sevilen karakteri ‘Ömer Baba’yı canlandıran 46 yıllık tiyatro sanatçısı Emin Olcay dün akşam izleyicilere sürpriz yaptı. Haziran ayında yaptığı açıkl...
EMOJİLE

‘Kurtlar Vadisi’ dizisinin sevilen karakteri ‘Ömer Baba’yı canlandıran 46 yıllık tiyatro sanatçısı Emin Olcay dün akşam izleyicilere sürpriz yaptı. Haziran ayında yaptığı açıklamada, bu karakterin insanların zihninde yer etmesinden rahatsızlık duyduğunu belirterek, “Kalkıp da bana ‘Ömer Baba’ demek hakarettir. Ama insanlar bunun farkında değil” sözleriyle, dizinin yeni sezonunda olmayacağını açıklamıştı.

‘Kurtlar Vadisi Pusu’, yeni sezonuna, yeni kanalı TNT’de dün akşam merhaba dedi. Sürprizlerle başlayan dizide, Emin Olcay’ın hala rol alıyor olması dikkat çekti.

 İŞTE EMİN OLCAY’IN O AÇIKLAMASI

Emin Olcay, geçen haziranda yaptığı açıklamada, artık diziden ayrıldığını, "Pana Film’e 1-2 yıldır söylüyorum, ‘Ömer Baba’yı öldürün, yoksa ben öldüreceğim” diye. Ve yeni sezonda ben yokum. ‘Ömer Baba’ bitti, ben diziden ayrıldım. Onlar istediği kadar devam etsinler. Yolları açık olsun" sözleriyle açıklamıştı.

SAKALLI POLAT

Polat Alemdar’ın sakal ve bıyıklı olması da Vadi’deki değişikliklerden biri olarak göze çarptı. Polat, dizi içinde kullandığı ifadede, "Feller’i öldürene kadar sakallarımı kesmeyeceğim" dedi.