Karın okulları tatil ettiği il ve ilçeler!

Dünya Hali
Kar yağışı nedeniyle bazı illerde eğitime ara verildi. İSTANBUL İstanbul Valiliği, kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün (21.12.2012) ara verildiğini açıkladı. Hamile ve ...
EMOJİLE

Kar yağışı nedeniyle bazı illerde eğitime ara verildi.

İSTANBUL
İstanbul Valiliği, kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün (21.12.2012) ara verildiğini açıkladı. Hamile ve engelliler de bir gün süreyle idari izinli sayılacak.

TEKİRDAĞ
Tekirdağ’da da kar yağışı nedeniyle yarın (21.12.2012) bir gün süreyle merkez ve ilçelerde ilk ve orta dereceli okullar tatil edildi.

KARS
Yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Kars ve ilçelerinde de eğitime 1 gün ara verildi.

Kars Valiliği’nden yapılan açıklamaya göre, ilde etkili olan kar yağışı nedeniyle kent merkezi, ilçeler ve bağlı köylerde eğitime yarın (21.12.2012) ara verildi. Bu arada kamu kurumlarında çalışan hamile ve engelli personelin de 1 günlük kar tatilinden yararlanacağı bildirildi.

KIRKLARELİ
Kırklareli’de kar yağışı nedeniyle kamuda çalışan hamile ve engellilere bir gün idari izin verildi.

Kırklareli Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada, olumsuz hava şartları nedeniyle il genelindeki kamu kurum ve kuruluşlarında görevli engelli ve hamilelerin yarın idari izinli sayılacağı bildirildi.

ADIYAMAN
Adıyaman Valiliği’nden yapılan açıklamada, yağışın şiddetlenmesi nedeniyle bugün tatil edilen okulların, yarın da (21 Aralık Cuma) tatil edildiği bilgisi verildi.

TARSUS
Tarsus ilçesinde etkili olan sağanak nedeniyle 2 köy okulunda eğitime 1 gün ara verildi.

BEYTÜŞŞEBAP
Beytüşşebap ilçesinde kar yağışı nedeniyle okullar 1 gün tatil edildi.

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme