Jackson’un Ölümüyle İlgili Şok İddia

Dünya Hali
ABD’nin California eyaletinin başkenti Los Angeles’taki yüksek mahkemeye ifade veren bir görgü tanığı, Amerikalı pop kralı Michael Jackson’un doktoru Conrad Murray’nin, sanatçı...
EMOJİLE

ABD’nin California eyaletinin başkenti Los Angeles’taki yüksek mahkemeye ifade veren bir görgü tanığı, Amerikalı pop kralı Michael Jackson’un doktoru Conrad Murray’nin, sanatçının ölümüne yol açan ilaçtan 255 ampul satın aldığını belirtti.

Las Vegas’ta bir eczane işleten Tim Lopez, doktorun, Michael Jackson’un ölmeden önce, 6 Nisan-10 Haziran 2009 tarihleri arasında, güçlü bir anestezi ilacı olan Propofol’dan 255 adet sipariş edip satın aldığını söyledi.

Michael Jackson, Propofol’u uyku ilacı olarak kullanıyordu. 
    
MICHAEL DOUGLAS GIRTLAK KANSERİNİ YENDİ 
    
Ünlü Amerikalı oyuncu Michael Douglas, gırtlak kanserini yendiğini açıkladı.

Amerikan NBC televizyonuna yaptığı açıklamada, 66 yaşındaki Douglas, son testlerin, gırtlağındaki tümörün yok olduğunu gösterdiğini ve hastalığı geride bıraktığına inandığını bildirdi. 

Douglas, teyit için, başka testlerin de yapılacağını sözlerine ekledi.

Kasım 2000 yılında, Amerikalı oyuncu Catherine Zeta-Jones ile evlenen ve ondan 2 çocuğu olan Michael Douglas, "Chorus Line" (1986), "Wall Street" (1988), "Basic Instinct" (1992) ve "Traffic" (2001) gibi filmlerde oynadı.

AA
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme