Hava sıcaklığı azalacak

Dünya Hali
HAVA SICAKLIĞI: Marmara’nın Doğusu ile Karadeniz’ de 2 ila 4 derece azalacak, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacak. Marmara, Ege, İç Anadolu ve Karadeniz’de mevsim normalle...
EMOJİLE

HAVA SICAKLIĞI: Marmara’nın Doğusu ile Karadeniz’ de 2 ila 4 derece azalacak, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacak. Marmara, Ege, İç Anadolu ve Karadeniz’de mevsim normallerinin 4 ila 6, Akdeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da 2 ila 4 derece üzerinde seyredecek.

RÜZGAR: Genellikle güney ve güneybatı (Lodos) yönlerden hafif, arasıra orta kuvvette, yağış alan yerlerde yağış anında kuvvetlice (30-50 Km/S) esmesi bekleniyor.

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA: Parçalı ve çok bulutlu, doğusunun aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde doğusunda sis bekleniyor.

EGE: Parçalı ve çok bulutlu, sabah ilk saatlerde Isparta, Muğla Bodrum ve Denizli Çardak ile öğle saatlerine kadar Kütahya ve Afyonkarahisar çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde Kütahya çevrelerinde sis bekleniyor.

AKDENİZ: Parçalı, zamanla doğu kesimleri çok bulutlu, sabah ilk saatlerde Isparta çevreleri ile öğle saatlerinden sonra Kahramanmaraş çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

İÇ ANADOLU: Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde kuzey ve batısı ile zamanla doğu kesimlerinin sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde Eskişehir çevrelerinde sis bekleniyor.

BATI KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde Bolu çevrelerinde sis bekleniyor.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Parçalı zamanla çok bulutlu, Orta Karadeniz ile zamanla Doğu Karadeniz bölümünün aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

DOĞU ANADOLU: Parçalı zamanla çok bulutlu, güneyi ile zamanla Iğdır, Kars ve Ardahan dışında bölge genelinin aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Parçalı zamanla çok bulutlu, Diyarbakır, Adıyaman, Batman, Siirt ve Mardin çevrelerinin aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Sabah
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme