Güzel Sanatlara Hazırlık Eğitim Programı başlıyor

Dünya Hali
İstanbul Tasarım Merkezi’nin düzenlediği "Güzel Sanatlara Hazırlık Eğitim Programı" 1 Aralık’ta başlıyor. Programın Amacı: Güzel Sanatlar Fakülteleri her yıl yaz döneminde yapıla...
EMOJİLE

İstanbul Tasarım Merkezi’nin düzenlediği "Güzel Sanatlara Hazırlık Eğitim Programı" 1 Aralık’ta başlıyor.

Programın Amacı:
Güzel Sanatlar Fakülteleri her yıl yaz döneminde yapılan özel yetenek sınavlarıyla öğrenci almaktadır. Bu program; Perspektif, anatomi, figür, obje, tonlama, renk gibi konularda ayrı bir eğitim ve çalışma disiplini gerektiren bu sınavlara hazırlık için düzenlenmektedir. Düşünebilmeyi, kurguyu, tasarım gücünü ve farklı bakış açılarını kazandırmak hedefimizdir. Temel çizim tekniklerinin kazanılmasının yanı sıra, alacakları sanat eğitiminin alt yapısı da oluşturulur. Bu anlamda kaliteli bir eğitim sürecinden geçmiş, güçlü bir sanat deneyimine sahip, çalışmalarıyla fark oluşturmuş eğitim kadromuz; öğrencilerimizi Güzel Sanatlar Fakülteleri’ne hazırladığı her aşamada, yeteneklerini en doğru şekilde kullanabilmelerini sağlar.

Böylece çağdaş çizgileri yakalayarak yaratıcılığınız güçlenecek ve okumak istediğiniz bölüme yönelik ilk adımınızı atmış olacaksınız. Üniversitemiz, birlikte çalıştığımız öğrencilerimizle, disiplinli teknik çalışmaların yanı sıra, sanatı yaşayabilecekleri ortamlar hazırlar. Her öğrencinin yeteneği vardır. Yeter ki bunu doğru ellerde, isteyerek kullansın. İstemek başarının tamamıdır.

Program Takvimi
1 Aralık 2012 – 25 Mayıs 2013

Ders Günleri Cumartesi
09:00 – 13:00

Programın İçeriğiyle ilgili ayrıntılar için tıklayınız.
Online Ön Kayıt Formu

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme