Gül Twitter’da Film Önerdi!

Dünya Hali
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Twitter’daki hesabı üzerinden İran seyahatiyle ilgili olarak, ”İran komşumuz ve büyük bir ülke. Cumhurbaşkanları birçok defa Türkiye’ye geldi. Ben de komş...
EMOJİLE

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Twitter’daki hesabı üzerinden İran seyahatiyle ilgili olarak, ”İran komşumuz ve büyük bir ülke. Cumhurbaşkanları birçok defa Türkiye’ye geldi. Ben de komşuluğun gereği olan iade-i ziyarette bulunacağım. Ziyaret sonrasında gözlemlerimi sizlerle paylaşmayı ümit ediyorum” dedi.

”Tüm vatandaşlarıma iyi haftalar diliyorum” diyerek mesajlarına başlayan Gül, şunları kaydetti:

”Geçtiğimiz günlerde yoğun olduğumdan Twitter’a zaman ayıramadım. Değişik konularda sorular var. Bazı sorulara cevap vermek istiyorum.

Zaman zaman Twitter aracılığıyla kendisinden talep ve isteklerde bulunulduğunu anımsatan Cumhurbaşkanı Gül, taleplerin, ”http://www.tccb.gov.tr/sayfa/iletisim/cumhurbaskanina_yazin/” adresine yazılması durumunda daha kolay takip edeceğini bildirdi.

”EŞİMLE BERABER EVDE THE KİNG’S SPEECH FİLMİNİ İZLEDİK”

Cumhurbaşkanı Gül, Twitter’daki açıklamalarında, eşi Hayrunnisa Gül ile evde ”The King’s Speech” filmini izlediklerini belirterek, şu değerlendirmelerde bulundu:

”Geçen gün eşimle beraber evde The King’s Speech filmini izledik. Gerçekten çok güzel bir film. Filmin çok konuşulacağını ve birçok ödül alacağını tahmin ediyorum.”

AA

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme