Gökçek seçim kampanyasını Twitter’da yapacak!

Dünya Hali
Sky Türk 360 ekranlarında sosyal medyayı gündeme taşıyan Ali Kırca,Siyaset Meydanı’nda İnternet Medyası Derneği Başkanı Hadi Özışık, Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek ve sosyal m...
EMOJİLE

Sky Türk 360 ekranlarında sosyal medyayı gündeme taşıyan Ali Kırca,Siyaset Meydanı’nda İnternet Medyası Derneği Başkanı Hadi Özışık, Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek ve sosyal medyanın ünlü simalarını konuk etti.

GÖKÇEK’TEN SİYASETÇİLERE TWITTER TAVSİYELERİ

Twitter’ı en aktif kullanan siyasetçilerden olan Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek attığı bütün tweet’lerin kendisine ait olduğunu söylerken "ben Twitter’ın vatandaşla iç içe olmak açısından çok faydalı olduğunu düşünüyorum" dedi. "Arada hiç bir aracı olmadan vatandaşa ulaşıyoruz, seçimlerde de Twitter’ı çok aktif kullanacağım" diyen Gökçek "Twitter’a girecek olan siyasetçinin kesinlikle çok güzvenli olması gerek. Yoksa sizi parçalarlar emin olun" diye ekledi.

"BANA TWITTER’DA EN SERT SORULARI SORUN AMA HAKARET ETMEYİN SÖVMEYİN"

Belediye çalışmalarına dair çok sayıda soru aldığını ve insanları ilgili noktalara yönlendirdiğini kaydeden Gökçek, "bana en sert soruyu sorun ama sadece hakaret etmeyin, iftira atmayın" diyerek sanal alemde aldığı bazı tepkilerden yakındı. "Bazıları ağzını bozup sövmeye hakaret ediyor. Bunları mahkemeye veriyorum. Ama genç olanlara şans tanıyıp özür dilemesini istiyorum. Diğer yandan bazıları var ki sadece kişisel olarak kendilerini tatmin etmek ve sövmek için Twitter’ı kullanıyorlar.

"İNTERNET DİLİNDE BÜYÜK HARF BAĞIRMAK ANLAMINA GELİR SAYIN BAŞKAN"

Gökçek’in Twitter’ı kullanım tarzına dönük ilginç bir soru ve uyarı yönelten Hadi Özışık Gökçek’in neden büyük harfle tweet attığını hatırlattı.

Hadi Özışık: Sayın başkan ben sizi daha önce Twitter’da da uyarmıştım. Twitter’da çoğu zaman büyük harfle yazıyorsunuz. Bu internet dilinde bağırmak anlamına geliyor. Hatırlamtmak istedim…"

Melih Gökçek: Ben kendi kaidelerimi kendim koyuyorum. Bazen dikakt çekmek için büyük harf kullanıyorum. Ama çoğu zaman küçük harf kullanıyorum. Yüzde 90 küçük harf kullanırım. Dikkat çekmek istediğim bir konu olduğunda büyük harf kullanıyorum yalnızca…

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme