Dünya Hali

Engelli Eşe Korkunç İşkence

Korkunç olay, kocanın jandarmaya gitmesiyle ortaya çıktı.Adapazarı ilçesine bağlı Rüstemler mahallesinde oturan 30 yaşındaki 3 çocuk annesi Şenay O., kocası tarafından akıl almaz bir saldırıya maruz kaldı. Talihsiz kadının iddiasına..

Engelli Eşe Korkunç İşkence

Korkunç olay, kocanın jandarmaya gitmesiyle ortaya çıktı.Adapazarı ilçesine bağlı Rüstemler mahallesinde oturan 30 yaşındaki 3 çocuk annesi Şenay O., kocası tarafından akıl almaz bir saldırıya maruz kaldı.

Talihsiz kadının iddiasına göre olay şu şekilde gelişti. 13 yıllık evli olan çift tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine iyice sinirlenen Keramettin O. (33) karısını eline aldığı keserle dövmeye başladı. Keser darbeleri nedeniyle başı ve ayaklarında kesikler oluşan Şenay O. acı içinde kıvranırken kocası bir de vücuduna kaynar su döktü. Şenay O. keser darbeleri ve kaynar suyun etkisiyle ağır yaralandı. Çocukların da önünde meydana gelen olay sonrası karısını hastaneye götürmeyen cani koca çeşitli tehdiler savurarak 4 gün de o halde ev hapsinde tuttu. Şenay O.’nun sağlık durumu iyice kötüleşince de "karıma saldırdılar" diyerek jandamaya gidip şikayetçi oldu.

Ancak Keramettin O.’nun planı şikayet üzerine eve gelen jandarma ekiplerine Şenay O.’nun herşeyi anlatmasıyla bozuldu. Talihsiz kadın ağır yaralı halde Sakarya Egitim ve Araştırma hastanesine kaldırıldı. Kafasındaki kırıklar yüzünden ameliyat olan Şenay O.’nun tedavisi vücudundaki yanıkların tedavi edildiği Genel Cerrah Servisinde devam ediyor.

Korkunç olayı anlatan Şeney O., "13 yıllık evliyiz. O gece esrar içtiği için çok kötüydü. Eve gelerek odalarda başka erkek aradı. Benim eve başka erkek aldığımı iddia etti. Ben böyle bir şey olmadığını söyledim. Evde kimseyi de bulamayınca bana saldırdı. Üzerime kaynar su döktü. Ayaklarıma ve kafama keserle vurdu" dedi.

Talihsiz kadın kocasının tüm bu işkenceleri çocuklarının gözleri önünde yapığını kaydetti.

Şenay Şenay O.’nun ağabeyi Tuncay A. da kardeşini bu hale getiren Keramettin O’ya ateş püskürdü. Keramettin O. hakkında suç duyurusunda bulunduklarını ve en ağır cezayı alması için ellerinden geleni yapacaklarını kaydeden Tuncay A., "Kardeşimin belinde olan kamburluktan dolayı bedensel engelli olarak yaşıyordu. Keramettin O. kardeşimin aldığı özürlü parası ile geçiniyordu. İnsan olan böyle bir işkence yapmaz. Yeğenlerimin gözü önünde bu vahşeti yapmış. Kardeşimi evde tuttuğu için bu olaydan da haberimiz olmadı. En ağır cezayı almasını istiyoruz" diye konuştu.

Jandarmanın gözaltına aldığı Keramettin O. çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı. Ağır yaraladığı karısının ise tedavisinin Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde devam edeceği öğrenildi.

İHA

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL