En Kıllı Adam Artist Oluyor!..

Dünya Hali
Çin’in kuzeyindeki Liaoning bölgesinde yaşayan 32 yaşındaki Yu Zhenhuan‘ın hormon bozukluğu yüzünden vücudunun yüzde 96’sı kıllarla kaplı. 7 yaşından bu yana "Little Hairy Boy&#...
EMOJİLE

Çin’in kuzeyindeki Liaoning bölgesinde yaşayan 32 yaşındaki Yu Zhenhuan‘ın hormon bozukluğu yüzünden vücudunun yüzde 96’sı kıllarla kaplı.

7 yaşından bu yana "Little Hairy Boy’s Treasure Adventure" gibi filmlerde rol alan ve kısa bir süre şarkıcılık yapan Yu, bir Çin klasiği olan Journey to the West‘in televizyon uyarlaması "The Monkey King" filmindeki başrolü, filmin yönetmeninin kendisini yeteri kadar çekici bulmadığı için alamadı. Yu bunun üzerine estetik ameliyatı olmaya karar verdi.

"Maymun adam" lakabıyla tanınan Yu, Youth Times gazetesine yaptığı açıklamada, bir maymuna benzediği için bu film için en iyi aday olduğunu sandığını, ancak yeteri kadar iyi görünmediği için bu rolü kapamadığını belirtti. Yu, daha şirin bir maymun haline gelebilmek için estetik olacağını ve bu rolü alacağını söyledi.

Yaz aylarında serinlemek ve daha iyi görmek için göz çevresindeki kılları aldırmak zorunda kalan Yu, sevgilisinin bu durumundan rahatsız olmadığını da sözlerine ekledi.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme