Dünya Hali

Diksiyon Eğitimine Kadınlardan Yoğun İlgi

Nevşehir Belediyesi Kapadokya Eğitim Merkezi (KAPEM) tarafından 19. eğitim döneminde açılan Beden Dili ve Diksiyon Eğitimi’ne kadınların daha fazla ilgi gösterdiği bildirildi. Kayseri Belediye Konservatuvarı Tiyatro Bölüm Sorumlusu Murat Özdeniz..

Diksiyon Eğitimine Kadınlardan Yoğun İlgi

Nevşehir Belediyesi Kapadokya Eğitim Merkezi (KAPEM) tarafından 19. eğitim döneminde açılan Beden Dili ve Diksiyon Eğitimi’ne kadınların daha fazla ilgi gösterdiği bildirildi.

Kayseri Belediye Konservatuvarı Tiyatro Bölüm Sorumlusu Murat Özdeniz tarafından her hafta cumartesi günü verilen 6 saatlik eğitime, ev hanımları ile çalışan kadınlar yoğun bir ilgi gösteriyor.

KAPEM’in ana idari merkezi Paşa Konağı’nda gerçekleştirilen eğitimde kelimeleri en doğru bir şekilde telaffuz edebilmek için çaba harcayan kursiyerler, dünyanın en zengin dillerinden biri olarak da gösterilen Türkçede konuşma aksamını bu eğitimle birlikte daha da geliştirmeyi hedefliyor.

4 ay süreyi kapsayan Beden Dili ve Diksiyon Eğitimi’nin ardından düzenlenecek sınavda başarılı olanlara daha sonra sertifika verilecek.

CİHAN

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL