CHP’de Grup Başkanvekilliği yarışı

Dünya Hali
Hurşit Güneş, partisinin grup başkanvekilliğine aday olma planını, Ocak ayında Kılıçdaroğlu ile paylaştığını, Mayıs ayı itibariyle de bu konuda milletvekili arkadaşlarıyla görüşmeye başladığını s...
EMOJİLE

Hurşit Güneş, partisinin grup başkanvekilliğine aday olma planını, Ocak ayında Kılıçdaroğlu ile paylaştığını, Mayıs ayı itibariyle de bu konuda milletvekili arkadaşlarıyla görüşmeye başladığını söyledi.
 
Şimdiye kadar 100’ün üzerinde milletvekiliyle görüştüğünü anlatan Güneş, ”Seçimler 25 Haziranda yapılacak.

Ben 15 gün içinde bütün milletvekilleri arkadaşlarımla görüşmüş olmayı planlıyorum. Çarşamba günü, oy hakları yok ancak tutuklu milletvekillerimiz Sayın Balbay ve Sayın Haberal ile de görüşüp hayır dualarını, onaylarını ve desteklerini almak istiyorum. Görüşmelerimi tamamladıktan sonra adaylığımı açıklayacağım” dedi.
 
İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal da grup başkanvekilliği görevine aday olacağını belirterek, ”Ben çalışmayı seviyorum. Milletvekili arkadaşlarım da bu konuda beni tanıyorlar. Bu görevde faydalı, başarılı olabileceğimi düşünürlerse beni tercih ederler. Bu konu arkadaşlarımla ayrıca özel bir görüşmeyi gerektirecek husus değil. Çünkü tüm arkadaşlarımız birbirimizi tanıyoruz” diye konuştu.

AA

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme