Cemil İpekçi’ye Devlet Koruması

Dünya Hali
Hizbullah’a yönelik operasyonlarda ele geçirilen dokümanlarda evi ve işyerinin adresi ile krokileri çıkan, bombalı suikast hazırlığı yapıldığı anlaşılan modacı Cemil İpekçi’ye devletten ko...
EMOJİLE

Hizbullah’a yönelik operasyonlarda ele geçirilen dokümanlarda evi ve işyerinin adresi ile krokileri çıkan, bombalı suikast hazırlığı yapıldığı anlaşılan modacı Cemil İpekçi’ye devletten koruma geldi.

DEVLET KORUMA VERDİ
ERZURUM merkezli olarak çeşitli illerde düzenlenen, terör örgütü Hizbullah’a yönelik operasyonlarda ele geçirilen dokümanlarda evi ve işyerinin adresi ile krokileri çıkan, bombalı suikast hazırlığı yapıldığı anlaşılan modacı Cemil İpekçi’ye devletten koruma geldi. Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde tatil yapan ünlü modacının güvenliğini Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı sivil polisler sağlamaya başladı. Bodrum’un dünyaca ünlü Barlar Sokağı olarak bilinen Cumhuriyet Caddesi’nde arkadaşlarıyla dolaşırken görüntülenen İpekçi’nin yanındaki silahlı sivil korumalar dikkat çekti.

ÜÇ KİŞİLİK KORUMA POLİSİ
İpekçi’nin son bir hafta içinde tehdit içerikli mesajlar aldığı ileri sürüldü. 3 kişilik koruma ekibinin gün boyu ünlü modacının Kumbahçe’deki evinin önünde dönüşümlü olarak nöbet tuttukları da görüldü. Korumalarla gezmeye alışık olmadığını belirten Cemil İpekçi, "Malesef bir süre can güvenliğim için korumalarla dolaşmak zorundayım. Yine de kimseden korkum yok" dedi.

Enson haber

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme