Cem Yılmaz 10 Ocak’ta Sahnede

Dünya Hali
Cem Yılmaz’ın yeni şovunda bilet fiyatları ise şöyle:   1. Kategori: 98,00 TL 2. Kategori: 82,50 TL 3. Kategori: 55,50 TL   Gora, Arog, Hokkabaz ve Yahşibatı filmlerinin senaryolarını ...
EMOJİLE

Cem Yılmaz’ın yeni şovunda bilet fiyatları ise şöyle:

 

1. Kategori: 98,00 TL

2. Kategori: 82,50 TL

3. Kategori: 55,50 TL

 

Gora, Arog, Hokkabaz ve Yahşibatı filmlerinin senaryolarını kitaplaştırarak, CMYLMZ kitaplığı adında bir kitap dizisi oluşturan Cem Yılmaz, İstinye Park’ta D&R LIVE"ın konuğu oldu. İmza günüde, ünlü komedyen sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Hayranlarının kitaplarını imzalayan Cem Yılmaz, yeni filmi "Av Mevsimi" ile ilgili gazetecilerin sorularını da yanıtladı. Cem Yılmaz’a en çok şarkı söylediği sahne ile ilgili soru yöneltildi.

 

"BİZ O SAHNEYİ EVDEN GETİRMEDİK"

 

Cem Yılmaz yeni filminde şarkı söylediği sahnenin filmin önüne geçtiği iddialarını "O filmin kurgusundan bir şey. Biz o sahneyi evden getirmedik. Hepsi Yavuz ağabeyin filmine dahil." diyerek yanıtladı. Filmi ilk haftasında bir milyon kişinin izleyeceğini tahmin ettiğini söyleyen ünlü oyuncu, kullandığı şive ile ilgili de, "Bir oyuncu olarak verilen vazifeyi iyi yaparım. İsponyolca da olsa öğreneceğiz." diye konuştu.

 

MÜZİSYEN KİMLİĞİM SENDE Mİ?

 

Gazetecilerin "film’de müzisyen kimliğiniz ön plana çıktı ne düşünüyorsunuz?" sorusunu Cem Yılmaz ehliyetini çıkararak "Müzisyen kimliğim yok. Sürücü belgesi var. Müzisyen kimliğim sende mi?" diyerek espirili bir şekilde yanıtladı. Cem Yılmaz, film için silah eğitimi almadığını da söyledi.

 

Yeni yılın ilk ayında sahnelere döneceğini söyleyen Cem Yılmaz, 2011’in Nisan ayında da yeni bir sinema filmi projesine başlayabileceğini söyledi.

 

Milliyet

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme