Dünya Hali

Cam, Mermerin Yerine Aday

Denizli’de mermer gibi dekorasyon malzemelerine bir seçenek olabilecek, temperli ve desenli lamine cam üretildi. Türk Patent Enstitüsü (TPA)’nün de onayladığı cama desenli uygulama yapılabiliyor, nano teknolojiyle kir tutmama özelliği kazandırılabiliyor,..

Cam, Mermerin Yerine Aday

Denizli’de mermer gibi dekorasyon malzemelerine bir seçenek olabilecek, temperli ve desenli lamine cam üretildi.

Türk Patent Enstitüsü (TPA)’nün de onayladığı cama desenli uygulama yapılabiliyor, nano teknolojiyle kir tutmama özelliği kazandırılabiliyor, camın bir yüzeyi dijital baskıya uygun olduğundan her türlü renk, desen, logo gibi baskılar yapılabiliniyor, istenirse antibakteriyel olarak üretilebiliyor.

Yarı saydam ve saydam olmayan iki seçeneği var. Ayrıca renk ve desenlerinde herhangi bir solma olmuyor.

Kullanım alanları içinde banyo, duş kabini, mutfak tezgahı, raf veya ara bölmeler, dolap kapakları, masalar, iç ve dış dekorasyon, merdiven ve balkon korkulukları, sehpalar ve yer döşemeleri bulunuyor.

Mermerden farkı, desen ve renk sınırı olmaması, üretim maliyetlerinin düşüklüğü, renk ve desenin maliyeti etkilememesi ve asitlere karşı daha dirençli ve ısıya karşı daha dayanıklı.

Ürün, fayans, seramik ve cam mozaik montajında kullanılan derz yapıştırıcısından kaynaklanan olumsuzlukları ortadan kaldırıyor. Havuzlarda fosforlu ürün uygulamalarında ışıklandırmaya gerek kalmadığından yatırım ve enerji tasarrufu sağlıyor.

Trt.net.tr

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL