Bu Kadarına da PES Doğrusu!

Dünya Hali
İnternet dünyasında yok yok artık. Aradığımız herşeyi bu sanal dünyada bulmak  mümkün. Kullanıcı sayısı milyonları aşınca çarşı pazarı da internete taşımasak olmazdı tabi. E-ticaret dönemi çoktan...
EMOJİLE

İnternet dünyasında yok yok artık. Aradığımız herşeyi bu sanal dünyada bulmak  mümkün. Kullanıcı sayısı milyonları aşınca çarşı pazarı da internete taşımasak olmazdı tabi. E-ticaret dönemi çoktan başladı da kendini aştı bile. Çünkü  bu sanal dünyada tüccar olabilmek için üniversite bitirmek ya da dükkan açmak gibi bir mecburiyete gerek yok. İnternet bağlantılı bir bilgisayar ve fotograf makinesi sizi bir anda bir e-tüccar haline getirebiliyor. Tabi durum böyle olunca da satılan malların çeşitliliği de insanın başını döndürüyor. Ama bu sitelerden birinde öyle bir ilana rastladık ki, bu kadarına da pes doğrusu dedik. İşte bu ilanı size yorumsuz yayınlıyoruz ve insanımızın pazarlama ve satış konusunda kendini ne kadar aştığını gözler önüne seriyoruz.

 

 

650 TL
İzmir / Çiğli / Egekent

İlan Tarihi: 03 Nisan 2009
Tipi: Kırtasiye
Türü: Kurşun Kalemler 
Marka: Rotring 
Durumu: İkinci El 
Kimden: Sahibinden  
 

 

 SATILIK KALEM İLANI

Resimdeki kalem tam 4 üniversite adayı öğrencinin başarı anahtarı olmuştur;

2`Si ODTÜ!

1`i ANKARA Üniversitesi!

1’i Ege Üniversitesi!

Olmak üzere tam 4 öğrenciyi başarıya götürmüştür.Bu kalem dedem ile birlikte hacıya gidip gelmiştir dedem bunu benim sınavda başarlı olmam için bana hediye etmiş ve hacıya gidip gelirken kutsal topraklarda yanında bulundurmuştur. Geçen yılki sınavın ardından kalemi, sınavı kazanan kardeşimden geri alıp uğurunu paylaşmaya karar verdiğimden ötürü şuanda satılıktır!


*Değerinde kesinlikle pazarlık payı yoktur

SATILIK KALEM İLANI