Dünya Hali

Bin Ton Bal Yola Döküldü

Sabah saatlerinde çevre yolunda otogar kavşağında yoğun sis ve yolun buzlu olmasından dolayı aralarında bir polis otosunun da bulunduğu minibüs, otomobil ve TIR’ın karıştığı zincirleme kaza meydana geldi. Kazada bazı..

Bin Ton Bal Yola Döküldü

Sabah saatlerinde çevre yolunda otogar kavşağında yoğun sis ve yolun buzlu olmasından dolayı aralarında bir polis otosunun da bulunduğu minibüs, otomobil ve TIR’ın karıştığı zincirleme kaza meydana geldi. Kazada bazı araç sürücüleri hafif yaralanırken, araçlarda büyük çapta kaza meydana geldi.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN…

Kavşakta aşırı buzlanma olmasına rağmen önlem alınmadığını ifade eden bazı sürücüler kavşağa girdiklerinde sisten dolayı önlerinde kaza yapan araçlara çarptıklarını söyledi.

Bazı görgü tanıkları ise kavşağın geceden tuzlanması gerektiğini, önlem alınmaması nedeni ile kazanının meydana geldiğini belirtti. Öte yandan kaza sonrası bir TIR’da bulunan bir ton balın bir kısmının yola dökülmesi itfaiye ve polis ekiplerine zor anlar yaşattı. Olay yerine çağrılan itfaiye ekipleri tazyikli suyla yere dökülen balı çıkarmak için yaklaşık bir saat mücadele verdi. Ancak, asfaltta yapışan bal su ile çıkarılmayınca olay yerine karayolları ekiplerinin araçları çağrıldı. Kaza bölgesine gelen iş makinesi önce yoldaki ballar kazıdı, ardından da başka bir kaza yaşanmaması için yola kum serpti. Polis aracının da karıştığı kaza sonrasında kapanan yol yaklaşık 3 saatlik çalışmanın ardından kontrollü bir şekilde trafiğe açılabildi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL