Dünya Hali

Başbakan Erdoğan’a Sevgi Seli

Başbakan Erdoğan, Üsküdar’daki konutundan çıktıktan sonra Çengelköy’deki İmamı Azam Camisi’ne gitti. Kısa süre burada vatandaşlarla sohbet eden Erdoğan, daha sonra makam aracına binerek yaklaşık 500 metre ileride olan ve bu..

Başbakan Erdoğan’a Sevgi Seli

Başbakan Erdoğan, Üsküdar’daki konutundan çıktıktan sonra Çengelköy’deki İmamı Azam Camisi’ne gitti. Kısa süre burada vatandaşlarla sohbet eden Erdoğan, daha sonra makam aracına binerek yaklaşık 500 metre ileride olan ve bu yıl yeniden ibadete açılan Yıldırım Bayezid Camisi’ne geçti.

GALERİYE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN..

Cuma namazını burada kılan Erdoğan’a, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Türkiye Futbol Federasyonu eski Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, Galatasaray Kulübü eski Yöneticisi Haldun Üstünel, AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu ile oğlu Bilal Erdoğan da katıldı.

Namazın ardından cami avlusuna çıkan Erdoğan, avlunun dışında bulunan Üsküdar Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle parmaklıklar arkasından bir süre sohbet etti.

Daha sonra caminin avlusunu dolaşan Erdoğan, cami çıkışında toplanan vatandaşları el sallayarak selamladı. Erdoğan, Van’dan gelen, evinin ve maaşının olmadığını söyleyen bir kadını da yaklaşık 10 dakika dinledi.

Kalabalığa yaklaşarak Selman Aziz Topçu adlı küçük bir çocuğu seven Erdoğan, makam aracına bindikten sonra da aracın camından çocuklarla sohbet etti.

Başbakan Erdoğan’a, alkışlarla sevgi gösterilerinde bulunan vatandaşlar, ”Türkiye seninle gurur duyuyor” şeklinde slogan attı.

AA

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL